Zpět na » Synot liga » Slavia podepsala další dva hráče

Synot liga - Slavia podepsala další dva hráče

0

Líbilo se

09.07. - O další dva hráče je bohatší pražská Slavia, která dnes podepsala dvouletou smlouvu s Erichem Brabcem a Francouzem Mickaelem Tavaresem. Blízko je dohoda s Interem Milán o hostování devatenáctiletého tuniského středopolaře Tijani Belaida.

„Do Slavie přichází zkušený fotbalista do zadních řad, podařilo se nám také získat francouzského záložníka, který uspěl na testech, věřím, že oba budou velice platnými hráči,“ uvedl na klubových slávistických stránkách generální ředitel klubu Petr Doležal.

S Erichem Brabecem počítá trenér Karel Jarolím na post stopera, kde hrál již v předchozích působištích ve švýcarském Aarau či Dynamu Moskva, Vladikavkazu nebo Kayserisporu.

„Jsem rád, že napětí, které ve mě v posledních třech týdnech panovalo, končí a že budu hrát za Slavii. Těším se na českou ligu a boje v pohárové Evropě, doufám, že se dostaneme co nejdál,“ uvedl Erich Brabec po podpisu smlouvu pro slavia.cz.

„Tento tým má velký potenciál, pokud se k němu připojí také Vladímír Ĺ micer, získáme navíc skvělého fotbalistu, kterého pro blížící se těžké boje potřebujeme,“ dodal Brabec.

Záložník Michael Tavares do Slavie přichází z FC Tours, týmu hrajícího druhou francouzskou ligu. Za Slavii odehrál již tři přípravné zápasy a ač je to defenzivní typ hráče, vstřelil v nich jednu branku proti gruzínskému týmu FC Ameri Tbilisi. Ve Slavii podepsal smlouvu na dva roky s roční opcí.

„Budeme hrát o Ligu mistrů, to je pro mne velká výzva. Slavia má náročného trenéra a řadu vynikajích hráčů, myslím, že budeme silný tým,“ řekl klubovému webu Francouz.

„Pevně věřím, že ve Slavii budeme působit společně s Tijanim, i když francouzsky si mohu povídat nejenom s trenérem, ale také s Vladimírem Ĺ micerem,“ těší se Tavares. Ĺ micer si vzal lhůtu na rozmyšlení do 15. července, kdy defenitivně oznámí svůj verdikt zda zůstane ve Slavii.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články