Zpět na » Synot liga » Tomáš Došek novou posilou Brna

Synot liga - Tomáš Došek novou posilou Brna

0

Líbilo se

09.07. - Někdejší reprezentant Tomáš Došek by měl v úterý ráno podepsat smlouvu s brněnským klubem. K uzavření kontraktu zbývají jen formality.

"Jsme s Tomášem Doškem domluveni a na devadesát procent by měl zítra podepsat smlouvu. Nyní dolaďujeme už jen některé její body. Jedním z nich je, zda se upíše na dva, nebo tři roky. Jeho příchodem bychom měli posílit útok, tedy místo, které nás nejvíce tlačí," řekl v pondělí ČTK místopředseda představenstva FC Brno a majoritní vlastník klubu Roman Pros.

Tomáš Došek se vrací do české ligy po třech letech. Před odchodem na zahraniční angažmá do Rapidu Vídně odehrál v tuzemské soutěží 180 utkání, v nichž nastřílel 54 branek, v barvách pražské Slavie, kde prožil největší část své kariéry. Osmadvacetiletý útočník nastoupil také za seniorské reprezentační mužstvo ve třech zápasech.

Bývalý juniorský reprezentant poté zamířil z Prahy do Rapidu Vídeň, se kterým získal titul mistra rakouské ligy. Na konci sezony musel podstoupit komplikovanou operaci achilovky a půl roku nemohl nastoupit na trávník. Potom odešel v loňské zimě do Artmedie Bratislava a v uplynulé sezoně působil v polském klubu Wisla Plock.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články