Zpět na » Synot liga » Do Sparty míří Abraham a Košťál

Synot liga - Do Sparty míří Abraham a Košťál

0

Líbilo se

09.07. - Dvě výrazné posily by mohly zakotvit v pražské Spartě. V současné době je reálný příchod Abrahama, jednání s Košťálem budou probíhat později.

Osmadvacetiletý záložník Martin Abraham je k přestupu do nejslavnějšího českého klubu velmi blízko. V současné době se dolaďují detaily a je jen otázkou času, kdy se Mladá Boleslav a Sparta domluví.

Podle generálního ředitele Boleslavi Jaroslava Ĺ eterleho by se sice mohla transakce uskutečnit už dnes, ale nevylučuje, že by se tak stalo až v dalších dnech. Je však optimistický a dodává: "Samozřejmě jak Sparta, tak my to chceme mít co nejdřív hotové. Obě mužstva vyrážejí ve středu na herní soustředění a trenéři pochopitelně chtějí mít ohledně hráčských kádrů jasno."

Hovoří se o tom, že Boleslav chce za Abrahama patnáct miliónů korun. Nejspíš však dojde mezi oběma kluby ke kompromisu a částka za přestup bude o něco nižší.

Pokud Abraham do Sparty přestoupí, bude to jeho druhý přestup ve dvou letech. Minulý rok totiž odešel z Liberce právě do Boleslavi. Všechny kluby přitom hrají na špičce.

Méně jasno je u šestadvacetiletého stopera Liberce Pavla Košťála. Nyní probíhají jednání s libereckým šéfem Karlem, na kterém rozhodnutí o přestupu velmi závisí. Liberecký manažer Josef Jinoch se nechal slyšet, že Karl je ochoten o přestupu Košťála do Sparty jednat.

Slovan si za něj přeje obdržet osmnáct miliónů korun.

Vypadá to, že úřadující mistr Sparta Praha získá oba velmi dobré hráče a opět tak bude největším favoritem na titul.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články