Zpět na » Synot liga » Boleslav chce opět do pohárů

Synot liga - Boleslav chce opět do pohárů

0

Líbilo se

02.08. - Vedení mladoboleslavského klubu opět dává stejné vysoké cíle do nové sezony jako loni, to znamená probojovat se do Ligy mistrů nebo Poháru UEFA. Své plány oznámil klub na své tiskové konferenci tři dny před startem nového ročníku 1. Gambrinus ligy.

Prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek by byl rád, kdyby jeho klub se umístil na takové pozici po skončení ligy, aby si zajistil účast v evropských pohárech. V uplynulém ročníku Gambrinus ligy si Mladoboleslavští vybojovali účast v Poháru UEFA a chtějí na podzim postoupit z prvního kola do základní skupiny.

Středočeský klub se musel rozloučit během letní přestávky se třemi oporami týmu – koučem Dušanem Uhrinem, záložníkem Martinem Abrahamem a nejlepším ligovým střelcem loňského ročníku Lubošem Peckou. Podle kouče Luďka Zajíce jsou hráči v mužstvu, kteří by mohli nahradit kanonýra Pecku, jsou to například Jan Kysela, Ivo Táborský nebo i Radim Holub.

Generální manažér Jaromír Ĺ eterle by opět rád viděl některé své hráče v reprezentačním dresu, připomněl také to, že loni upozorňoval na fakt, že do nominace nejsou povoláváni fotbalisté z domácí ligy. Podle manažéra tato kritika otevřela diskuzi a v uplynulé sezoně se počet fotbalistů z české ligové soutěže zvýšil v národním výběru.

Klub také oznámil na své tiskové konferenci změnu svého loga, který je v modrobílých barvách. Příznivci mladoboleslavského fotbalu se mohou těšit na nové roztleskávačky a na informační servis prostřednictvím mobilní služby na adrese wap.fkmb.cz. V nejbližší době mají webové stránky klubu získat svou novou podobu.

/ FotbalPortal.cz, fkmb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články