Zpět na » Synot liga » Baník má letos vysoké ambice

Synot liga - Baník má letos vysoké ambice

0

Líbilo se

01.08. - Na dnešní tiskové konferenci vedení ostravského Baníku oznámilo, že myslí na ty nejvyšší příčky. Ostravané se přes léto posílili a podle toho také vypadají ambice klubu.

Vedení, hráči i fanoušci očekávají úspěšný rok a podle toho to také vypadalo v tiskovém středisku na Bazalech. To doslova praskalo ve švech.

Jako první si vzal slovo předseda představenstva Jakub Kahoun, který mluvil o podpisu smlouvy s novým hlavním partnerem Fortunou, o marketingových záležitostech nebo spuštění nového webu. Dále slíbil lepší občerstvení na stadionu.

Baník Ostrava zatím nenašel titulárního partnera, který by se objevil na hrudi dresů hráčů. Slezané letos budou mít první sadu dresů celou bílou s modrými čísly. Po nespokojenosti většiny ostravských fanoušků s modrooranžovou kombinací vedení umožnilo, aby fanoušci vybrali takovou, ve kterých budou hráči Baníku v nadcházející sezoně hrát.

Na tiskové konferenci o cílech Baník hovořil generální manažer Werner Lička. Ten řekl, že tým je silný a doufá, že hráči naváží na výkony z jara. Kouč Karel Večeřa dodal, že tým myslí na evropské poháry. Dále řekl: Chceme pokračovat v tom, co jsme předváděli na jaře. Hrát pohledný fotbal se šancemi, bavit diváky, vítězit.“

Večeřa se v úvodu soutěže bude muset obejít bez Reného Bolfa. Start Tomáše Marka v zápase proti Boheminas je nejistý a Petr Tomašák bude moct začít trénovat až v zimní přestávce.

V press centru byl také přítomen kapitán Baníku Martin Lukeš, který prohlásil, že tým bude chtít hrát v nejvyšších patrech tabulky.

Po mistrovské sezoně 2003/2004 se Baníku v lize nedařilo tak, jak by si ve slezském klubu přáli. Ostravané skončili dvakrát sedmí a jednou šestí. Letos si v Ostravě hůř než čtvrté místo nepřipouštějí.

/ FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články