Zpět na » Synot liga » Žižkov: Umístit se do desátého místa!

Synot liga - Žižkov: Umístit se do desátého místa!

0

Líbilo se

01.08. - Prvoligový nováček ze Žižkova při svém návratu do nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže si dal za cíl figurovat ve středu tabulky a vyhnout se bojům o setrvání v Gambrinus lize.V domácím poháru by se chtěl probojovat aspoň do čtvrtfinále. Vedení klubu oznámilo své vyhlídky na příští sezonu na své předligové tiskové konferenci.

Tým Viktorie Žižkov vstupuje do prvoligového ročníku s jednadvacetičlennou soupiskou, která také zahrnuje zahraniční posily Brazilce Tingu a Francouze Moughfireho. Podle kouče Stanislava Grigy si brazilský útočník už zvykl na evropský fotbal a jeví se velmi slibně. Daleko větším posilou je francouzský záložník, který přišel ze Sence do městské části Žižkov v Praze, kouč Viktorky tvrdí, že Moughtfire patřil k nejlepším středopolařům slovenské Corgoň ligy.

Slovenský trenér si chtěl před startem ligy přivést některé posily do obrany. Počká si však, jak se povede v úvodu ligy méně zkušeným hráčům, z nichž některé čeká premiéra. Podle prvních kol se Griga rozhodne, zda se kádr dále posílí.

Přípravu může klub ze Žižkova hodnotit kladně, když z osmi odehraných duelů vyšli pětkrát vítězně. V generálce na start ligy zvítězili nad Jabloncem 1:0.

Žižkovští fotbalisté zahájí první ligu televizním utkáním v neděli 5. srpna ve 20:15 v Mladé Boleslavi. Kouči by mohl chybět v úvodním duelu kapitán Luděk Stracený, který utrpěl náraz do hlavy při nezaviněné srážce s hráčem Jablonce.

/ FotbalPortal.cz, fkvz.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články