Zpět na » Synot liga » Dvacítka hrála dle čtenářů skvěle

Synot liga - Dvacítka hrála dle čtenářů skvěle

0

Líbilo se

Včera 11:18 - Vystoupení české fotbalové reprezentace do dvaceti let na světovém šampionátu v Kanadě ohodnotilo v naší anketě přesně 567 lidí. Více než 90% přitom vidí vystoupení dvacítky jako výborné.

Před odjezdem na šampionát se s Čechama příliš nepočítalo, o to větší oslavy a ovace vypukly poté, co postoupili do finále. Během cesty uhráli Češi v základní skupiněremízu s Argentinou, KLDR a porazili Panamu, poté ve vyřazovacích bojích postoupili přes Japonsko a Ĺ panělsko po pokutových kopech.

Když čtvrtfinálovém souboji se Ĺ panělskem řekl trenérský protějšek trenéra českého výběru Soukupa na tiskové konferenci novinářům, že český tým si nezaslouží být tak daleko díky neatraktivní hře založené na obraně, přišly vzápětí dva nejlepší zápasy Čechů na mistrovství.

Nejprve porazili v semifinále Rakousko jednoznačně 2:0 a zajistili si tím minimálně stříbrné medaile. Ve finále narazili znovu na Argentinu, ovšem ač hráli vyrovnanou partii a dokonce i vedli, nakonec Jihoameričanům podlehli 1:2. To však nemění nic na tom, že v Kanadě zanechali významnou stopu, čehož si v hodnocení byli vydomi i čtenáři.

Jak hodnotíte vystoupení dvacítky na MS?

Výborné! (529)
Výborné! 93,30%
Chvalitebné. (18)
Chvalitebné. 3,17%
Dobré. (1)
Dobré. 0,18%
Ušlo to. (2)
Ušlo to. 0,35%
Katastrofa! (17)
Katastrofa! 3,00%

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články