Zpět na » Synot liga » Tipovačka vstupuje do první celé sezony

Synot liga - Tipovačka vstupuje do první celé sezony

0

Líbilo se

01.08. - První ročník tipovací soutěže dočká významné úpravy. Tipovat se budou všechny zápasy ze všech lig, kterými se FotbalPortal zaobírá!

Na výběr tak mají fanoušci české Gambrinus a II. Gambrinus ligy, ale i německé Bundesligy, francouzské Ligue 1, anglické Premier League, španělské Primere Division a italské Serie A. Na výběr budou i šlágry ostatních soutěží, po odehrání předkol včetně zápasů evropských pohárů Ligy mistrů a Poháru UEFA.

Sledujete pouze jednu nebo dvě z těchto soutěží a bojíte se, že by jste neuspěli? Nebojte se! Každá soutěž se bude počítat zvlášť a po konci sezony budou vyhlášení vítězové. Krom vítězů jednotlivých lig se vyhlásí i vítěz v zahraničních ligách a absolutní vítěz celé tipovačky.

Pravidla pro vyhlášení vítěze jsou tato:
1) Tipuje se na zápasy vypsané redakcí FotbalPortalu.cz, ostré tipy 1, 0 a 2 jsou v případě trefení výsledku brány za jeden bod, tipy 10 a 02 za polovinu bodů.
2) Každý účastník tipovačky se může zúčastnit soutěže v libovolném počtu lig.
3) Po konci sezony se přihlédne k počtu tipérů a vítěz dostane takový počet bodů, kolik měl soupeřů. Jednoduše řečeno každý dostane tolik počet bodů, o kolik byl v dan= lize lepší než ostatní. Například: pokud se v Gambrinus lize zúčastní tipovačky celkem 100 lidí, dostane vítěz 99 bodů, tipér umístěný na druhé příčce 98 bodů a poslední nedostane ani bod.
4) Vítězem zahraničních lig a absolutním vítězem FotbalPortalu.cz se stane tipér s nejvyšším celkovým počtem bodů.

Současně budou probíhat i tipérské duely osobností, tak jako v uplynulém ročníku. První místo obhajuje Daniel Hort, brand manager Ringieru CZ, vydávajícího mezi širokou plejádou titulů například i Deník Sport.

O vítězi duelu rozhoduje vyšší počet správně natipovaných zápasů, tipy 10 a 02 jsou brány taktéž jako u čtenářů za polovinu bodů. V případě rovnosti správně tipovaných zápasů rozhoduje vyšší součet celkových kursů správně odtipovaných zápasů.

Desatero podmínek využívání Služby
1. Služba slouží k tipování výsledků fotbalových utkání.
2. Uživatel smí Službu používat pouze k aktivitám, které jsou v souladu s platným právním řádem České Republiky a zejména nejsou v rozporu s Listinou základních práv a svobod. Provozovatel je oprávněn kdykoli zamezit kterémukoli Uživateli přístup ke Službě v případě, že porušuje toto Smluvní ujednání.
3. Služba není určena ke zveřejňování nabídek komerční povahy, ke zveřejňování odkazů nijak nesouvisejících s tématem Služby a k využívání pro komerční účely jakýmkoli uživatelem.
4. Provozovatel nenese odpovědnost za škody, které Uživateli vzniknou, pokud Uživatel nebude včas informován o případných jakýchkoliv změnách kterékoliv z výše zmíněných služeb pouze proto, že nevyužívá jedné z nich.
5. Provozovatel nenese odpovědnost za jakékoli škody, které mohou Uživateli vzniknout využíváním nebo naopak neuvyžíváním Služby, její funkčností či zastavením provozu. Uživatel využívá Služby na vlastní riziko a při využívání služby musí brát zřetel k rizikům, která takováto činnost v prostředí sítě Internet přináší.
6. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek, změnu užití kterékoliv z výše zmíněných služeb, a to i bez předchozího upozornění.
7. Provozovatel si vyhrazuje možnost kdykoli poskytování Služby přerušit nebo zastavit.
8. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli pozastavit možnost využívání služby pro kteréhokoli Uživatele v případě, že Uživatel svým chováním poškozuje jiné Uživatele, chová se v rozporu s dobrými mravy nebo poškozuje zájmy Provozovatele či kteréhokoli jiného subjektu.
9. Provozovatel tímto prohlašuje,že na jakékoli výhry, odměny či výhody plynoucí z využívání Služby není právní nárok a provozovatel může kdykoli bez udání důvodů způsob a formu výher, odměn a výhod změnit nebo zrušit.
10. Tato pravidla vstupují v platnost 1. 8. 2007 a platí do odvolání.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články