Zpět na » Synot liga » Loňský ročník už v Olomouci zažít nechtějí

Synot liga - Loňský ročník už v Olomouci zažít nechtějí

0

Líbilo se

31.07. - Vedení, trenér i hráči si přejí, aby Sigma hrála v klidném středu tabulky. Na Olomouc to sice nejsou nějak smělé plány, ale přece jen minulá sezona se Hanákům nevyvedla a nakonec byli rádi za setrvání v nejvyšší soutěži.

Sigma Olomouc v předchozím ročníku získala nejméně bodů, které kdy v prvoligové historii získala. Mužstvu se nepodařil začátek soutěže a s týmem se to pak táhlo celou sezonu.

V ní nejprve koučoval Sigmu Palička a po čtyřech kolech ho vystřídal Petržela. Toho ale vedení po skončení ligy propustilo a na jeho místo dosadilo Martina Pulpita, pro kterého to bude premiéra na lavičce prvoligového mužstva.

Kouč Pulpit preferuje styl 4-3-3 a hodlá ho praktikovat také v Olomouci. Toto rozestavení by mělo také pomoct k tomu, aby mužstvo střílelo více branek. Právě ofenziva je to, co nového olomouckého kouče trápí. "Potence našich útočníků je špatná. Nejlepší střelec v přípravě Hubník dal tři góly a Vojta Schulmeister, který devětkrát skóroval v lize, ani jeden. Přitom gólů potřebujeme začít dávat více. Loni jich bylo taky málo, a to považuju i za jeden důvod neúspěšné sezony," řekl Pulpit.

Do útoku tak přišel na poslední chvíli ofenzivní levý záložník Tomáš Kazár. Pulpitovi dělají starosti hrotoví útočníci. Lukáš Hartig je totiž zraněný a ofenzivě to rozhodně neprospívá. V poslední době se ale zlepšil Michal Hubník.

Naopak s defenzivní činnosti je spokojen. Pochvaluje si gólmana Drobisze a obránce Ĺ uškavčeviče, kteří přišli ze Slovácka.

Trenér Pulpit je skromný a věří, že tým bude po podzimu ve středu tabulky. Teprve pak by chtěl vytyčovat další cíle.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články