Zpět na » Synot liga » Každý v hradeckém dresu má vstup zdarma

Synot liga - Každý v hradeckém dresu má vstup zdarma

Každý v hradeckém dresu má vstup zdarma © -

0

Líbilo se

02.11. - V neděli bude Sokolov soupeřem hradeckých votroků v posledním domácím zápase podzimní části. Momentálně pátý tým druholigové tabulky Hradec Králové (23 bodů) přivítá na svém hřišti desátý Baník Sokolov, který zatím nasbíral 15 bodů.

Naši Votroci až do posledního domácího zápasu proti Bohemians drželi domácí neporanitelnost, když s Bohemkou prohráli 0:2. Po tomto zápase jeli hráči našeho klubu minulý víkend k zápasu do Čáslavi, odkud si přivezli bod za bezbrankovou remízu.


Sokolovu se daří více v domácím prostředí. Na hřištích soupeřů získal prozatím pouze dva body. Sokolov v minulém zápase porazil právě na domácím hřišti Ústí nad Labem 2:1, když obě branky vstřelil brazilský záložník Costa, který v klubu hostuje ze Slavie Praha. Branku Sokolova hájí člen minulé jedenadvacítky Josef Kubásek.
I tento zápas patří fanouškům, které sami hráči žádají o podporu, tak jako tomu bylo na začátku této sezony. Každý fanoušek, který přijde v replice současného dresu našeho klubu, bude mít vstup na zápas zdarma. Připraven pro ně bude vchod číslo 7.


Zároveň každý platící divák obdrží poukázku od sázkové společnosti Tipsport na sázenku v hodnotě 50 korun a v poločasové přestávce se bude soutěžit o propagační předměty od této společnosti.


V celém areálu stadionu bude tradičně do 16:45 občerstvení (pivo a limo) za poloviční cenu, přičemž brány stadionu se otevírají v 15:30.


Začátek nedělního zápasu FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov je v 17 hodin.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové .

Michal Horáček / FC Hradec Králové

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články