Zpět na » Synot liga » Žilina - Slavie nebude v televizi

Synot liga - Žilina - Slavie nebude v televizi

0

Líbilo se

31.07. - Zítřejší přenos druhého předkola Ligy mistrů neodvysílá žádná televize. Česká z toho důvodu, že nemůže vysílat z území cizího státu, slovenská protože stadion nemeá odpovídající parametry.

Přenos tak můžete sledovat pouze v on-line přenosech, doporučujeme z klubových slávistických stránek www.slavia.cz/online.asp .

Tisková zpráva STV

"Fotbalový stadion v Žilině prošel během letní přestávky rekonstrukcí, což změnilo podmínky pro výrobu televizního signálu. Nedostatky se objevily před dvěma týdny, kdy STV odvysílala ze Žiliny střetnutí Žilina - Artmedia a přenos neměl odpovídající kvalitu právě kvůli technickým podmínkám na stadionu. Za současného stavu není možné zaručit kvalitu vysílání v mezinárodním standartu, bezpečnost techniky a výrobního štábu. Proto STV musela rozhodnout, že když nebudou adekvátní podmínky, nemůže střetnutí ze žilinského stadionu vysílat.

Na MĹ K Žilina byl adresovan požadavek tyto nedostatky co nejdříve odstranit a připravit stadion tak, aby mohly být televizní přenosy vyráběné v kvalitě odpovídající ligovým a mezinárodním zápasům."

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články