Zpět na » Synot liga » Jablonec představil nový kádr

Synot liga - Jablonec představil nový kádr

0

Líbilo se

30.07. - Nový kádr v čele s trenérem Lubošem Kozlem představil na tiskové konferenci Jablonec, který chce v nadcházející sezoně hrát v horní polovině ligové tabulky a postoupit z předkola Poháru UEFA minimálně do prvního kola.

Loni devátý Jablonec obměnil v létě kádr. Po devíti letech přichází manažer Miroslav Pelta, jenž působil ve Spartě i v dceřinné společnosti ČMFS Stesu. Na lavičku usedne novic mezi prvoligovými trenéry Luboš Kozel, který vystřídá Petra Radu.

"Troufáme si na první polovinu tabulky a čím výše budeme, tím lépe," řekl na tiskovce Kozel, který chce spoléhat hlavně na kapitána týmu exsparťana Miroslava Baranka a exslávistu Luďka Zelenku. Kapitánem se stal Miroslav Baranek, novou akvizicí je útočník Luděk Zelenka.
Tým navíc posílil vedle Zelenky také o Josefa Hamouze z Liberce a teplického Vlastimila Stožického.

Příprava proběhla podle trenéra Kozla téměř ideálně: "Vše se odehrávalo na nejvyšší úrovni, dokonalý byl i herní pobyt v Seefeldu. Potkali jsme několik zahraničních soupeřů, což se nám může hodit v pohárové praxi. Důležité ale bude, abychom chytili začátek ligy, pak se bude pracovat s větším klidem," přeje si ambiciózní kouč.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články