Zpět na » Synot liga » Slavia chce vyhrát titul

Synot liga - Slavia chce vyhrát titul

0

Líbilo se

30.07. - Na dnešní tiskové konferenci přednesli zástupci pražské Slavie před zraky několika desítek novinářů již celkem tradiční cíle. Postup do základní skupiny Ligy mistrů a zisk mistrovského titulu.

Devět nových hráčských tváří v klubu by k tomu mělo dopomoci.

"Naše cíle se nemění. V domácí soutěži atakovat nejvyšší příčky, uspět v Poháru ČMFS a v evropských pohárech minimálně postup do třetího předkola Ligy mistrů," řekl dnes na tiskovce Petr Doležal, ředitel klubu. Ten je stále optimistou ohledně příchodu Milana Ivany, desáté slávistické posily. "Dnes večer přijede hráčův manažer, možná jej stihneme dopsat i na pohárovou soupisku, která má dnes uzávěrku," dodal Doležal.

Právě posílení kádru si nemůže trenér sešívaných Karel Jarolím vynachválit.

"V přestupním termínu se objevilo plno nových tváří. Devět posil, to je dobré především pro fanoušky, ale z mého pohledu to znamená v podstatě tvořit nové mužstvo. Chvíli bude asi trvat, než si na sebe hráči zvyknou," řekl novinářům Jarolím. "Budeme chtít hrát takový fotbal, na který by se dalo koukat, ale musí to být podloženo i výsledky. Přišly fotbalové typy, kterým není cizí kombinační fotbal," dodal.

Již tuto středu začně pro Slavii první zápas druhého předkola Ligy mistrů v Žilině, což bude pro hráče ostrý vstup do sezony.

"Budeme chtít jít pochopitelně dále. Věřím, že na sezonu jsme dobře připraveni," tvrdí trenér. Tomu však až půl roku bude chybět záložnk Dušan Ĺ vento, který se vrátil z testů v anglickém klubu Derby County zraněn a čeká jej operace.

Přehled příchodů a odchodů:
Přišli: Belaid (hostování z Interu Milán), Tavares (přestup z FC Tours), Ĺ enkeřík (přestup z Malatyasporu), Volešák (přestup ze Sparty), Ĺ micer (přestup z Bordeaux), Dřížďal (přestup ze Sokolova), Ĺ ourek (přestup z Jihlavy), Brabec (přestup z Aarau), Vaniak (přestup z Mostu) - v jednání Ivana (ze Slovácka).

Odešli: L. Jarolím (Siena), Kozáčik (Sparta), Hrdlička, Táborský (oba Mladá Boleslav), Dosoudil (Artmedia Bratislava), Reiter, J. Vorel, Nedzipi, Urbánek (všichni konec hostování), Dočkal, Gecov (oba hostování Kladno), Vácha (hostování Jablonec), v jednání hostování Helda.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články