Zpět na » Synot liga » Dřížďala chce Schalke a Mnichov!

Synot liga - Dřížďala chce Schalke a Mnichov!

Dřížďala chce Schalke a Mnichov! © -

0

Líbilo se

08.11. - Ve včerejším zápase Ligy mistrů mezi Slavií a Arsenalem bylo v hledišti několik pozorovatelů z těch nejvýznamnějších evropských klubů, přes anglickou Chelsea, italský Juventus po německé týmy Schalke 04 a Bayern Mnichov. Nikdo se tedy nebude moc divit, pokud v zimě přestoupí někdo ze slávistů za pořádný balík!

Kromě zástupců již zmíněných klubů se na Strahově objevili ještě pozorovatelé z Realu Madrid, Parmy a slovenské Žiliny, kterou slávisté ve druhém předkole Ligy mistrů vyřadili.

Všichni pozorovatelé si včera pečlivě zapisovali své poznatky a mohli být spokojeni, neboť slávisté se prezentovali sympatickým výkonem. Vyvarovali se chyb v obraně a snažili se o zteč branky španělského brankáře Almunia.

Největší zájem mezi skauty byl o stopera Marka Suchého, kterého chce podle našich informací Real Madrid, Chelsea a Parma. Ovšem vyloučen není ani možný odchod Františka Dřížďala, pro něhož by to byl až příliš nádherný pohádkový konec kariéry, neboť se dlouho potácel v divizi a německé regionální soutěži a až před nedávnem naskočil za Sokolov do druhé ligy. Když přestupoval letos v létě do Slavie coby hráč bez nulových zkušeností v první lize, mnozí si ťukali na čelo, neboť již dříve byl na testech v Plzni a Blšanech, ale neprosadil se.

Ovšem Dřížďal nejenže nakoukl do první ligy, ale stal se stabilním článkem sestavy Karla Jarolíma a podílí se výrazným dílem i na výkonech Slavie v Lize mistrů! Není proto div, že již v zimě jej chtějí na přestup velkokluby jako Schalke 04 nebo Bayern Mnichov, jejiž zástupci byli včera z Dřížďalovo hry naprosto unešení.

Kam dál?

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Lord - 19.11. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Lord
petr - 23.11. Odpovědět

nevím proč by si někdo dělal prdel. Asi ten co to psal tgt. závidí jinak to nevidím.

GaMBler - 08.11. Odpovědět

videl bych to nato schalke Smajlík 8

GaMBler
Zdenál - 08.11. Odpovědět

No, do Bayernu asi nééée... Smajlík 1

Zdenál
tgt - 08.11. Odpovědět

Si děláte prdel ne? Kdyby tohle napsali v blesku tak to beru, ale tohle......Už vidím obranu Bayernu: Sagnol, Demichelis, Lucio, Dřížďal! Kde je Lahm? Smajlík 8

tgt

Píšeme, že ho chtěj do základu? Nemusíš mít všechny hráče pro základ, někdo přichází s tím, aby rozšířil lavičku... Tak, jako třeba do Sparty přišel Sylvestre Smajlík 11

slaviator
Lucas - 08.11. Odpovědět

Tak jestli to je pravda tak je Franta borec Smajlík 3 Smajlík 7

Lucas
- 08.11. Odpovědět

dřízdal? podle me je na odchod stray muze byt rad ze hraje za slavii jo a jeste neco myslite ze by nekdo prestoupil z slavie do ziliny? Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 3

Ze Slavie do Žiliny? Tak možná na hostovačku někdo se rozehrát, nějakej junior... :) Možná Jablonský, protože tam je přetlak - Šmicer, Pudil, Ivana, k tomu na jaře začne hrát Švento... :))

slaviator
Nejnovější články