Zpět na » Synot liga » Fotbalista Fillo chce v Plzni více prostoru, jinak by mohl zamířit do Slavie

Fotbalista Fillo chce v Plzni více prostoru, jinak by mohl zamířit do Slavie

Fotbalista Fillo chce v Plzni více prostoru, jinak by mohl zamířit do Slavie © fcviktoria.cz - Radost Viktorie Plzeň

2

Líbilo se

18.08. - Útočník Viktorie Plzeň Martin Fillo, který v úterním prvním zápase 4. předkola fotbalové Ligy mistrů vsítil gól na 3:1 na půdě FC Kodaň, doufá, že bude dostávat více prostoru na hřišti, jinak je možné, že odejde do pražské Slavie. Ve čtvrtek to uvedly webové stránky agentury Chovanec Sport.

„Byl bych rád, kdyby se moje pozice zlepšila,“ přiznal Fillo na internetových stránkách agentury Chovanec Sport, která ho zastupuje. Trenér Pavel Vrba mu zatím příliš šancí nedává. V základní sestavě hráč chybí, na trávník chodí většinou na pár minut. „Věřím, že když na sobě budu dál makat, tak tu příležitost dostanu. Otevírá se před námi možnost zahrát si Ligu mistrů, což je pro Plzeň něco neskutečného. Jsem Plzeňák, hodně to prožívám, ale radši bych byl samozřejmě na hřišti než na lavičce,“ uvedl Fillo.

Pětadvacetiletý útočník má v Plzni smlouvu ještě na dva a půl roku. „Chce samozřejmě hrát, dostávat větší prostor. Proto také do tohoto špičkového českého klubu odcházel.Projevují o něj zájem ale i jiné české celky, zejména Slavia,“ naznačil Fillův agent Ondrej Chovanec. „Samozřejmě, Viktorka má našlápnuto do Ligy mistrů, což je pro Martina velké lákadlo. Všechno bude záležet na dohodě. Pokud by nadále nedostával víc prostoru, v což on nevěří, bylo by určitě lepší, aby šel třeba na hostování do Slavie. Je to otázka příštích dnů,“ dodal.

Kam dál?

/ MediaFax

Nejnovější články