Zpět na » Synot liga » Brankář Vaclík neprošel zdravotní prohlídkou v De Graafschapu a vrací se do Viktorie Žižkov

Brankář Vaclík neprošel zdravotní prohlídkou v De Graafschapu a vrací se do Viktorie Žižkov

Brankář Vaclík neprošel zdravotní prohlídkou v De Graafschapu a vrací se do Viktorie Žižkov © daylife.com - Tomáš Vaclík

1

Líbilo se

14.07. - Český fotbalový brankář Tomáš Vaclík neprošel zdravotní prohlídkou ve 14. celku uplynulého ročníku nejvyšší nizozemské soutěže De Graafschap a vrací se do Viktorie Žižkov, jejímž je kmenovým hráčem. Informovaly o tom webové stránky nizozemského klubu.

Dvaadvacetiletý Vaclík měl v De Graafschapu podepsat tříletou smlouvu, lékaři mu ale v pondělí během testů vystavili stopku a klub od jeho angažování ustoupil."Lékař nevydal potvrzení potřebné ke startu v holandské lize. Tomáš se vrací na Žižkov a blíže se k tomu vyjádříme v příštím týdnu," řekl agentuře Mediafax Tomáš Klečka z agentury Nehoda Sport, která Vaclíka zastupuje.

Gólman, jenž reprezentoval Českou republiku na červnovém mistrovství Evropy do 21 let v Dánsku, se prozatím vrací na Žižkov, je ale možné, že se zde dlouho neohřeje. Zájem o Vaclíkovy služby totiž měla řada českých i zahraničních klubů. "Uvidíme, zájem o Tomáše projevilo hodně týmů," dodal Klečka.

Kam dál?

/ MediaFax

Související odkazy
Nejnovější články