Zpět na » Synot liga » Vystříleli v Kanadě ranec pro své kluby?

Synot liga - Vystříleli v Kanadě ranec pro své kluby?

0

Líbilo se

24.07. - Podle dnešního vydání deníku Ĺ íp mohou až dva stříbrní medailisté z mistrovství světa dvacítek přestoupit za částku atakující pět milionů eur!

"Každý je prodejný, tedy i Fenin. Musí tomu ale odpovídat částka," říká šéf Teplic František Hrdlička.

"Je velkou módou posledních let, že fotbalisté v brzkém věku opouštějí českou ligu. Po úspěchu české dvacítky tomu nebude jinak. Možná ještě ve větší míře, neboť tuzemské kluby bohatstvím neoplývají a každá kačka je dobrá," začíná článek v Ĺ ípu. "Zamotanou hlavu musí mít na Slavii, neboť Marek Suchý zazářil jako meteor, dostal se do pětadvacítky nejlepších hráčů MS a jeho cifra může vyskočit až k pěti milionům euro. Přitom klub v prohlášení před šampionátem uvedl, že si ho cení na 30 milionů korun," stojí dále ve článku.

Během následujících pár dní se sejde Marek Suchý, jeho hráčský agent Pavel Vandas a zástupci Slavie šéf Petr Doležal a člen představenstva Tomáš Rosen a projednají případné prodloužení smlouvy.

"Přeřazení si moc nepřipouštím. Bylo to všechno hrozně rychlé, já jsem odjel na šampionát a doufám, že až se vrátím, tak se to vyřeší a nebude žádný problém," řekl v nedávném rozhovoru pro náš web přímo z dějiště šampionátu sám hráč.

Za částku téměř pěti milionů eur by mohl podle Ĺ ípu přestoupit i teplický Martin Fenin. Ten se na šampionátu prezentoval skvělými výkony, ovšem mezi šestadvacet hráčů nominovaných do hvězdného výběru se na rozdíl od Suchého nevešel.

"Doufám že ano, ale nemám tušení jestli někdo kouká zrovna na mě," žertoval Fenin v nedávném rozhovoru pro náš web při otázce zda-li jeho výkony na šampionátu mu můžou dopomoci k zahraničnímu angažmá. Jenže rozhovor proběhl ještě před zápasem se Ĺ panělskem. Pokud nějaký skaut viděl semifinálový zápas s Rakouskem a finálový s Argentinou, určitě si do notýsku připsal a podrthl i jméno Fenina.

Pokud by vyšla předpověď deníku Ĺ íp, v konečném zúčtování by nejvíce na šampionátu vydělala pražská Slavie. Za Suchého a Jandu by dohromady inkasovala přibližně 180 milionů! Sparta za Ĺ imůnka s Kúdelou rovných stopadesát milionů, Teplice za Fenina o deset milionů méně, další hráči nemají prý hodnotu ani jednoho sta milionů.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/Deník Šíp

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články