Zpět na » Synot liga » Vaniak přestoupil do Slavie

Synot liga - Vaniak přestoupil do Slavie

0

Líbilo se

24.07. - Brankář Martin Vaniak je definitivně další posilou Slavie, s níž uzavřel roční smlouvu. Pražský klub dnes jeho přestup dohodl s vedením Mostu.

Pražská Slavie před druhým předkolem Ligy mistrů posílila o dalšího hráče, když z Mostu přestoupil brankář Martin Vaniak. Ten má plnit u sešívaných roli brankářské dvojky za jedničkou Michalem Vorlem, který je však v momentální době mimo hru. Přestupu Mátuše Kozáčika do zahraničí tak nyní již nic nebrání.

Výši odstupného se rozhodly kluby nezveřejnit, podle našich informací stál transfer Slavii necelý milion korun. Vaniak měl totiž v Mostu smloubu do konce srpna letošního roku.

Vaniak strávil se Slavií týden na herním soustředěním v Německu, během kterého odchytal dva zápasy s Bochumí a Koblenzí.

„Do týmu jsme získali zkušeného brankáře, čekají nás důležitá utkání, Vaniakův příchod je také řešením situace, která vznikla po zranění Michala Vorla,“ řekl pro klubové stránky Slavie Petr Doležal, generální ředitel klubu.

Ve Slavii stráví Martin Vaniak, který měl do týmu sešívaných namířeno již před dvěmi lety, ale přestup ztroskotal na podmínkách smlouvy mezi hráčem a klubem, celou příští sezonu. „Slavia má silný tým, věřím, že budeme hrát dobrý fotbal. Nejde o to, kdo bude v brance jedničkou, ale o to, aby byla úspěšná Slavia, a to zejména v důležitých utkáních, která nás čekají,“ uvedl pro slavia.cz Martin Vaniak.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články