Zpět na » Synot liga » Slovácko mělo na MS 20 tři zástupce

Synot liga - Slovácko mělo na MS 20 tři zástupce

0

Líbilo se

25.07. - Slovácko neprožilo zrovna šťastnou minulou sezónu. Co se mu však dlouhodobě daří je práce s mládeží. To dokazuje nominace tří hráčů na MS 20 z jarní soupisky týmu. Lepší v tomto ohledu byla už pouze Slavia, který měla v týmu o jednoho hráče více.

Bohužel klub z Uherského Hradiště není finančně stabilizován, a tak musí tuto situaci řešit prodejem hráčů. Proto už před MS bylo jisté, že Kúdela odejde do Sparty. Tento dvacetiletý obránce či záložník se postupně vypracoval v oporu týmu a velkou jistotu. Otázkou však je, jestli mu odchod do Sparty prospěje. Tam jako již tradičně zaznamenali velký pohyb v kádru a rozhodně pro něho nebude jednouché dostat se na hřiště. A u mladých hráčů je důležité, aby pravidelně hráli.


I druhý hráč Slovácka Lukáš Kubáň byl oporou. Na levé straně obrany podával stabilně dobré výkony. Zatím však ve Slovácku zůstává, ale je dost možné, že odejde ještě teď, protože jeho výkony určitě neušly pozornosti skautů.


Třetí do slovácké party je Tomáš Fryšťák, který se na hřiště nedostal. Z lavičky kryl záda Radkovi Petrovi, který v brance předváděl dobré výkony, a třetiligové Mutěnice, kde působí, ho asi neudrží.


Z druhé ligy se ještě na MS podívali Luděk Frydrych z Hradce Králové, který měl stejnou pozici jako Fryšťák, a Tomáš Cihlář z Jihlavy, který se na hřiště dostal na pár minut.


Ostatní hráči kromě Pekharta, který působí v Tottenhamu, působili na jaře v 1. Gambrinus lize. Své zkušenosti z ligy prokázal Martin Fenin. Ten má v lize odehráno 63 zápasů, což je jasně největší počet z týmu. Za ním pak jsou hráči Slavie Marek Suchý a Petr Janda.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články