Zpět na » Synot liga » Ohlasy po utkání Liberec - Bohemians

Synot liga - Ohlasy po utkání Liberec - Bohemians

0

Líbilo se

13.08. - Liberec v domácí premiéře nenadchl. Hráči Slovanu měli sice mnoho brankových příležitostí, nicméně předvedená hra příliš líbivá nebyla. Bohemians se radují z prvního ligového bodu a remízu na hřišti Severočechů jistě považují za úspěch. Přinášíme Vám ohlasy trenéru z tiskové konference.

Ăšvod duelu zvládli lépe domácí, tlačili se dopředu a klokany do větších šancí nepouštěli. Zhruba po dvaceti minutách se hra vyrovnala a šance se vyskytli na obou stranách, libereckým ale stále scházela správná finální přihrávka.

Ve stejném trendu, který započal Slovan v první půli, pokračoval i po přestávce. Domácí borci sice začali více kombinovat, ale síť za zády brankáře Sňozíka se jim rozvlnit nepodařila.

Václav Hradecký, trenér Bohemians:
"Je jasné, že obě dvě mužstva chtěla v dnešním utkání zvítězit, protože v prvním kole se to jak nám tak ani Liberci nepodařilo. My jsme zvolili takovou taktikou, která byla v průběhu hry hodně znát, zhustili jsme střed zálohy a pokoušeli jsme se o brejkové situace. V prvním poločase nám to tak nějak vycházelo, myslím, že byl k vidění atraktivní fotbal, bylo hodně šancí, i když teda branky nepadaly. Druhý poločas už nás domácí tlačili daleko víc, měli daleko více ze hry a my jsme měli dostatečně hodně štěstí až dokonce, takže jsme nakonec vybojovali bod."

Michal Zach, trenér Liberce:

"My jsme samozřejmě chtěli zvítězit v domácím prostředí, chtěli jsme podat daleko kvalitnější výkon něž v utkání na Spartě. V prvním poločase jsme nedokázali překonat ten obranný blok Bohemky, která bránila velice dobře, chyběl nám větší pohyb, lepší kombinační hra, málo jsme využívali křídelních prostorů, takže jsme se nedokázali dostat do nějakého souvislejšího tlaku a vytvořit si větší množství příležitostí. Ve druhém poločase jsme změnili způsob hry, hráli jsme to co jsme chtěli hrát první půli, akorát se nám to nedařilo. V druhé půli jsme si vytvořili velký tlak, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit branku, i když těch situací bylo hodně. Máme tedy jen bod, bohužel ta efektivita nebyla taková, abychom dosáhli na vítězství."

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články