Zpět na » Synot liga » Ve 4. kole budou k vidění hned tři televizní přenosy

Synot liga - Ve 4. kole budou k vidění hned tři televizní přenosy

0

Líbilo se

10.08. - Jak již ČT předem avizovala, pokud to bude možné, je schopna odvysílat i více přímých přenosů z každého kola než tradiční dva. To se stalo hned ve čtvrtém kole, kdy bude k vidění 1. Gambrinus liga na obrazovkách hned 3x.

Čtvrté kolo tak bude hodně termínově neurovnané. Zahájí ho v sobotu v přímém přenosu ČT4 zápas Žižkov – Sparta s výkopem od 18:15. Žižkov tak musel ustoupit ze svého tradičního nedělního dopoledne. Sparta totiž bude hrát už v sobotu kvůli předkolu Ligy Mistrů.


Ze stejného důvodu v sobotu bude hrát i Slavia. Ta se utká od 20:30 doma s Brnem. Fanoušci v Praze tak budou moci stihnout oba dva zápasy. V sobotu bude hrát ještě Olomouc s Mostem. Tento zápas však začíná v 19:00, a tak fanoušci v Olomouci půjdou buď na fotbal nebo se dají přednost televiznímu utkání Žižkov – Sparta.


Svůj druhý zápas na ČT4 sehraje Mladá Boleslav, která přivítá Kladno. Středočeši tak budou chtít určitě napravit domácí výpadek se Žižkovem. V pondělí se pak odehraje na ČT2 duel Teplice – Liberec. Kolo se pak uzavře od 19:00 ve Zlíně, který přivítá Ostravu. Tento zápas byl odložen na pondělí kvůli Barum rally.


Páté kolo přenese už tradiční model televizních přenosů. Nejprve v neděli na ČT4 bude zápas Brno – Teplice a v pondělí kolo uzavře malé pražské derby Bohemians 1905 – Žižkov.


V obou kolech tedy fanoušci uvidí týmy Teplic a Žižkova. Každý jednou na ČT2 a na ČT4. Žižkov se tak jako nováček stal v ČT poměrně oblíbeným, protože v prvních pěti kolech bude chybět jenom dvakrát.

Televizní přenosy 4. a 5. kolo:


4. kolo
25.8. – 18:15 Žižkov – Sparta ČT4
26.8. – 20:15 Mladá Boleslav – Kladno ČT4
27.8. – 17:15 Teplice – Liberec ČT2

5. kolo
2.9. – 20:15 Brno – Teplice ČT4
3.9. – 17:15 Bohemians 1905 – Žižkov ČT2

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články