Zpět na » Synot liga » Do Slovácka jde Bolek z Liberce

Synot liga - Do Slovácka jde Bolek z Liberce

0

Líbilo se

10.08. - Talentovaný liberecký brankář Petr Bolek odchází z Liberce do Slovácka. Smlouva by měla být podepsána do soboty, a tak by mohl třiadvacetiletý gólman nastoupit už v Opavě.

Liberec uvolňuje v krátké době již svého druhého fotbalistu.Milan Matula odešel hostovat do Opavy a nyní jde Petr Bolek hostovat do Slovácka. A právě v sobotu se tyto dva týmy s bývalými hráči Slovanu utkají. Slovácko je s Libercem domluvené na ročním hostování s následnou opcí.


Bolek měl však i nabídky ze zahraničí, ale Slovácko projevilo nejvážnější zájem, a tak se rozhodl pro něj. Z druholigových klubů měli ještě například zájem Jihlava a Fulnek. V roce 2006 si vyzkoušel druhou ligu na hostování v Hlučíně.


V Liberci po příchodu Zlámala byl mezi gólmany přetlak. Na gólmanský post byli hned čtyři kandidáti, a tak liberecké vedení již dříve avizovalo, že jeden tým opustí.


Bolek si v Liberci za první tým moc nezachytal. Ĺ anci dostal jen v několika utkáních poháru a také naposledy v nevydařeném utkání poháru Intertoto s Tobol Kostanaj. Jinak chytal převážně za rezervu. Do Slovácka jde proto s cílem pravidelně chytat.


Ale ani ve Slovácku nebude mít místo jisté. O post jedničky se rozhodne mezi ním a Václavem Markem, který v prvním utkání proti Sokolovu udržel čisté konto. Třetí do party vicemistr světa do 20 let Tomáš Fryšťák je momentálně zraněn.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články