Zpět na » Synot liga » Preview 2. kola 2. české ligy

Preview 2. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

09.08. - Ve druhém budou k vidění tři zajímavé zápasy, ve kterých se utkají týmy s postupovými ambicemi. Nejzajímavější duel bude k vidění v Opavě kam přijede Slovácko. Oba týmy v minulém kole vyhrály a navnadily tak své fanoušky.

Hned polovina zápasů se odehraje v sobotu ráno, což by nemuselo některým fanouškům vyhovovat. Zbytek zápasů se pak odehraje v sobotu a v neděli v podvečer.


Sobota 11.8.2007 – 10:15
Třinec – Jihlava
Ač Třinec přivedl do svého kádru zajímavé hráče, svůj úvodní zápas prohrál. Vše budou chtít třinečtí napravit doma s Jihlavou, která naopak v letní pauze počítala spíše odchody, ale to na jí na postupových cílech neubralo V úvodním zápase 2. ligy zachránila aspoň bod za remízu až v poslední minutě s HFK. Oba týmy chtějí vyhrát, a tak by mohl být k vidění zajímavý zápas.
Tip: 2

Sokolov – Příbram
Sokolov čeká premiéra před domácími fanoušky, kteří patřili v loňském ročník k nejlepším. Domácí by chtěli určitě vylepšit šestou příčku z minulého ročníku, v minulém kole však úvodní zápas na Slovácku prohráli, i když se za svůj výkon nemuseli stydět, protože přispěli velkou měrou ke kvalitě zápasu. Za to Příbram ztratila domácí remízou s Fulnekem a ztracené body bude chtít zpět. Příbram však mohla být za remízu ráda, protože Fulnek sahal na konci zápasu po třech bodech.
Tip: 1

Krč – Hlučín
Zápas se bude hrát na Strahově, protože krčský areál zatím nesplňuje požadavky na druhou ligu. Na rozlehlém Strahově by až tolik nemuselo být znát domácí prostředí, na což doplácela v minulé sezóně možná i Slavia.
Tip: 0

Bohemians Praha – Ăšstí nad Labem
Oba týmy start ligy zastihl v opačném rozpoložení. Bohemians vysoko prohráli v Hlučíně a Ăšstí nad Labem vysoko porazilo Třinec. Severočeši však naznačují, že budou spokojeni i s bodem, což potvrdil pro ústecký deník Martin Boček.
Tip: 2

Sobota 11.8. – 17:00
Fulnek – Vítkovice
Fulnek čeká domácí premiéra a na ní se kromě domácích fotbalistů představí nedaleké Vítkovice. Tedy bude to malé derby. Domácí stadion už zažil druholigové zápasy loni, to tam hrály Jakubčovice, ale teď to bude jiné. Očekává se mnohem větší návštěva než loňská. Průměrná návštěvnost na zápasech Jakubčovic byla 575 diváků na zápas.
Tip: 1

Opava – Slovácko Ĺ LĂ�GR KOLA
V Opavě se utkají celky, které se mohou spolehnout na své fanoušky. Opava i Slovácko mají díky nim hojně navštěvovaná domácí utkání, při kterých je vždy výborná atmosféra. Oba týmy v minulém kole vyhrály a potvrdily tak postupové ambice. I tentokrát se tak očekává vynikající návštěva. Opava už bude mít k dispozici Libora Kozáka, který v prvním kole chyběl kvůli karetnímu trestu. Tento duel nemá favorita a může skončit prakticky jakýmkoli výsledkem.


Předpokládané sestavy:
Opava: Novák – Víšek, Matula, Pejša, Kiša – Partyš, Barteska, Wirth, Dujka – Kozák (Půda), Halaška
Slovácko: Marek - Němčický, Ĺ imáček, Ineman, Kaspřák - Eismann, Görner, Stýskala, Racko – Činčala (Ĺ ultes), Chmelíček

Tip: 0

Neděle 12.8.2007 – 17:00
HFK Olomouc – Hradec Králové
Hradec Králové se v minulém kole docela trápil s nováčkem z Krče. Tentokrát je však čeká mnohem těžší soupeř, který skutečně prokáže kvalitu Východočechů a jejich postupových ambicí. HFK Olomouc smolně přišla v závěru o vítězství v Jihlavě a potvrdila tak, že z loňské formy nic neztratila.
Tip:0

Čáslav – Dukla Praha
Oba týmy nebyly v prvním kole úspěšné, a tak minimálně jeden z nich získá své první body. Prohra Čáslavi ve Vítkovicích byla trochu překvapivá a to budou chtít domácí napravit. Dukla v minulém kole s Opavou nepodala dobrý výkon, ale na ambiciózní Slezany to nestačilo.
Tip:1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články