Zpět na » Synot liga » To nej z 1. kola Gambrinus ligy

To nej z 1. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

07.08. - FotbalPortal.cz se poohlédl za uplynulým prvním kolem nového ročníku Gambrinus ligy a vybral nejlepší jedenáctku kola, tým kola, hráč kola, plus kola, překvapení kola a zklamání kola.

Sestava kola:
Baranek (Zlín) - Besta (Žižkov), Bystroň (Ostrava), Ĺ imůnek, Pospěch (oba Sparta) - Stracený (Žižkov), Lukeš (Ostrava), Vozábal (České Budějovice), Gašparík (Teplice) - Fenin (Teplice), Toleski (Most)

Tým kola:
Slavia Praha. Těžké utkání čekalo Pražany v Jablonci. Slavia však předváděla mnohem lepší fotbal než v předkole Ligy mistrů se Žilinou. Hráči Slavie svého soupeře přehrávali a zaslouženě vyhráli gólem Stanislava Vlčka.

Hráč kola:
Tady se snad všichni shodneme. Jednoznačně Martin Fenin, který hned na úvod zajistil Teplicím vítězství na Kladně svými dvěma góly.

Plus kola:
Atmosféra v Ďolíčku. Na stadionu Bohemians panovala fantastická atmosféra. Oba fanouškovské tábory se předháněly v nápadité choreografií a pokřiky. Do Prahy přijela zhruba tisícovka ostravských přiznivců. Zápasu výborná kulisa samozřejmě jen prospěla. Média čekala na výstržnosti ostravských fans - marně.

Překvapení kola:

Nejvíc překvapila nečekaná výhra Viktorie Žižkov v Mladé Boleslavi.

Zklamání kola:
Největším zklamáním bylo úvodní představení brněnských fotbalistů, kteří si nevěděli rady se zlínskou obranou.

/ Michal Sitek, FotbalPortal.cz

Nejnovější články