Zpět na » Synot liga » Trapp podal ve Slavii výpověď, klub mu téměř půl roku dluží peníze

Synot liga - Trapp podal ve Slavii výpověď, klub mu téměř půl roku dluží peníze

Trapp podal ve Slavii výpověď, klub mu téměř půl roku dluží peníze © fcviktoria.cz - Petr Trapp

5

Líbilo se

30.11. - Defenzivní záložník Petr Trapp podal prostřednictvím svého hráčského agenta Ondreje Chovance svému zaměstnavateli, klubu SK Slavia Praha, výpověď pro neplnění závazků. Agentuře Mediafax to v úterý potvrdil sám Chovanec, podle kterého Slavia dluží hráči výplatu za pět měsíců i prémie za zisk titulu.

Slavia se zmítá ve finančních problémech a fakt, že hráčům dluží peníze, není tajemstvím. Mnozí fotbalisté se s vedením "sešívaných" dohodli na určitém splátkovém kalendáři, ten však alespoň v případě záložníka Trappa nefunguje.

"Slavia se s hráčem asi třikrát domluvila na určité formě splátkového kalendáře, ale nikdy jej nesplnila. Hráč si plní své povinnosti, avšak klub se tak nechová," potvrdil agentuře Mediafax Ondrej Chovanec, který záložníka zastupuje. "V této chvíli Slavia hráči dluží základní mzdu za pět měsíců a také prémie za mistrovský titul," dodal Chovanec.

Vršovický klub závazky přiznává. "Slavia závazky vůči hráči uznává, na takový krok má fotbalista právo. Jeho výpovědí se bude zabývat arbitrážní komise ČMFS. Mrzí nás to, hráčů jeho kvalit je vždy škoda. Snažíme se ve složité finanční situaci své dluhy vůči kabině co nejrychleji vyřešit, část dlužených prostředků bude vyplacena do konce tohoto týdne," uvedl na webových stránkách klubu generální ředitel Slavie Miroslav Platil.

Ten už v pondělí oznámil, že v klubu skončí i tuniští fotbalisté Ragued s Belaidem, nejistá je také budoucnost obránce Vomáčky.

Spor s Trappem nyní bude řešit arbitrážní komise ČMFS, ale defenzivní záložník v klubu s největší pravděpodobností skončí. Podle regulí Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) totiž mohou fotbalisté, kterým klub tři měsíce nezaplatí, podat výpověď. Trapp se tak nejspíš stane volným hráčem. Podle zpráv agentury Mediafax se o hráče zajímá slovenský mistr ze Žiliny.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
carse - 01.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://carse.blog.cz/

carse

Ten hoch je obětí finanční krize ve Slavii,chystá svatbu a nemá peníze!
Chudák Smajlík 2 Ale není to srdcař ,nejezdí po zadku!
Ať si jde Smajlík 1

Tavares96
zubr - 30.11. Odpovědět

Slavia teda dopadla Smajlík 11 To už může odejít polovina kádru jestli se podle FIFA může odejít v této pekelné situaci pro Slavii Smajlík 1

zubr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články