Zpět na » Synot liga » Kubáň posílí Brno

Kubáň posílí Brno

0

Líbilo se

06.08. - Brno získalo dalšího vicemistra světa. Do ambiciózního celku jde Lukáš Kubáň ze Slovácka, kde působil od roku 2003. V Brně se dohodl na ročním hostování s následnou opcí.

V týmu se tak potká se svými kamarády s uspěného týmu dvacítek. V Brně už působí Střeštík, Okleštěk a Kalouda. Brno tak bude mít v týmu čtyři hráče a ještě trenéra ze stříbrného mužstva, což je nejvíce z celé ligy.


O přesunu Kubáně do Brna se rozhodlo v pondělí večer. Zájem měla i Mladá Boleslav, která chtěla zvýšit a zkvalitnit konkurenci v obraně. Dvacetiletý levý obránce se ale nakonec rozhodl pro Brno. Zájem o něj měla i například španělská Almeina - nováček španělské Primera Division.


"Jsem z rád, že se nám jednání o Lukášovi podařila dotáhnout do pro nás úspěšného konce. Mohu říct, že jednání byla velmi těžká a komplikovaná. Ví se, že ve hře bylo více klubů, včetně zahraničních a zvučných jmen," komentoval Kubáňův příchod pro oficiální stránky brněnského klubu místopředseda 1. FC Brno a.s. a akcionář společnosti Roman Pros.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/1fcbrno.cz

Nejnovější články