Zpět na » Synot liga » Boleslav vidělo v TV 204 tisíc diváků

Boleslav vidělo v TV 204 tisíc diváků

0

Líbilo se

06.08. - Včerejší televizní duel mezi Boleslaví a Žižkovem, který skončil překvapivě porážkou Středočechů 0:1, sledovalo na obrazovkách ČT4 Sport 204 tisíc diváků.

"Tuto fotbalovou podívanou spolu se vstupy ze studia sledovalo (alespoň 3 minuty kontinuálně) 204 000 dospělých diváků s možností příjmu ČT4 SPORT," stojí v tiskovém prohlášení vydaném Českou televizí.

První kolo nového ligového ročníku tedy vidělo na obrazovkách ČT4 Sport o několik desítek lidí více než tomu bylo v uplynulé sezoně. Je to zapříčeněno stále rostoucím pokrytím sportovního kanálu na území České republiky.

"Celý dvouapůlhodinový blok věnovaný fotbalu si nenechalo ujít 3,5 % dospělých s možností příjmu kanálu ČT4 SPORT při 10procentním podílu na publiku. Divácky atraktivnější byl druhý poločas zápasu, který sledovalo 4,1 % dospělých diváků s možností příjmu ČT4 SPORT při podílu 11,57 %, a ve kterém padl vítězný gól z kopačky záložníka Viktorie Žižkov," píše se dále v prohlášení.

"Muži, jako tradiční diváci fotbalu, zhlédli zápas ve 3,4krát vyšším počtu než ženy. Studio fotbal na ČT4 SPORT sledovalo 5,4 % dospělých mužů s možností příjmu ČT4 SPORT při podílu na publiku 16,08 %."

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články