Zpět na » Synot liga » Soutěž o dres Sokolova

Synot liga - Soutěž o dres Sokolova

1

Líbilo se

09.08. - Společně s partnerským klubem ze Sokolova přinášíme pro čtenáře FotbalPortalu.cz zajímavou soutěž. Tipněte přesný výsledek domácího zápasu Baníku s Příbramí a vyhrajte dres!

Mezi cenami jsou dresy, čepice, šály, samolepky s logem klubu. Výsledky pište do výkopu utkání na mail soutez@fotbalportal.cz. Vyhrává pouze uživatel tipující správný přesný výsledek, v případě více správných tipů je přihlíženo k času odeslání! Přejeme Vám mnoho štěstí ve hře...

Pravidla soutěže Tipujte výsledky Sokolova:
1. Soutěž slouží k tipování výsledků domácích fotbalových utkání Baníku Sokolov.
2. Uživatel smí Soutěž používat pouze k aktivitám, které jsou v souladu s platným právním řádem České Republiky a zejména nejsou v rozporu s Listinou základních práv a svobod. Provozovatel je oprávněn kdykoli zamezit kterémukoli Uživateli přístup ke Soutěži v případě, že porušuje toto Smluvní ujednání.
3. Soutěž není určena ke zveřejňování nabídek komerční povahy, ke zveřejňování odkazů nijak nesouvisejících s tématem Soutěže a k využívání pro komerční účely jakýmkoli uživatelem.
4. Provozovatel nenese odpovědnost za škody, které Uživateli vzniknou, pokud Uživatel nebude včas informován o případných jakýchkoliv změnách kterékoliv z výše zmíněných služeb pouze proto, že nevyužívá jedné z nich.
5. Provozovatel nenese odpovědnost za jakékoli škody, které mohou Uživateli vzniknout využíváním nebo naopak neuvyžíváním Soutěže, její funkčností či zastavením provozu. Uživatel využívá Soutěž na vlastní riziko a při využívání služby musí brát zřetel k rizikům, která takováto činnost v prostředí sítě Internet přináší.
6. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek, změnu užití kterékoliv z výše zmíněných služeb, a to i bez předchozího upozornění.
7. Provozovatel si vyhrazuje možnost kdykoli poskytování Soutěže přerušit nebo zastavit.
8. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli pozastavit možnost využívání služby pro kteréhokoli Uživatele v případě, že Uživatel svým chováním poškozuje jiné Uživatele, chová se v rozporu s dobrými mravy nebo poškozuje zájmy Provozovatele či kteréhokoli jiného subjektu.
9. Provozovatel tímto prohlašuje,že na jakékoli výhry, odměny či výhody plynoucí z využívání Služby není právní nárok a provozovatel může kdykoli bez udání důvodů způsob a formu výher, odměn a výhod změnit nebo zrušit.
10. Tato pravidla vstupují v platnost 1. 8. 2007 a platí do odvolání.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články