Zpět na » Synot liga » Dynamo ČB - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

Synot liga - Dynamo ČB - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

0

Líbilo se

05.08. - České Budějovice si ve svém úvodním zápase poradily s olomouckou Sigmou. Sigma tak opět nevstoupila do začátku soutěže dobře.

S oběma slováckými posilami nastoupili fotbalisté Olomouce do zápasu v Českých Budějovicích. Ani ti však nezábranili dvougólové porážce.

Natěšení budějovičtí hráči vstoupili do utkání aktivně a už ve 4. minutě vedli. Krásně se trefil Radzinevičius. Za devět minut to bylo o dva góly. Budějovický Černý centroval z levé strany, k míči se dostal Vozábal a střelou do protipohybu hostující gólmana Drobisze rozvlnil síť podruhé.

I následujících minutách byli u míče častěji domácí a byli lepším týmem než Sigma.

Druhá půle už byla z domácí strany méně kvalitní a to se podepsalo i na kvalitě hry. Hosté útočili do dobře zorganizované obrany Dynama a nemohli se prosadit.

Sigma působila odevzdaným dojmem a první větší příležitost si vytvořila až na konci zápasu. To Ĺ uškavčevič se ocitl na vápně ve velké šanci, ale jeho halfvolej vytáhl domácí Kučera.

Dynamo si vedení v klidu pohlídalo a do nového ročníku Gambrinus ligy vstoupilo úspěšným výsledkem a v první půli také hrou.

Dynamo České Budějovice - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

Branky: 4. Radzinevičius, 12. Vozábal. ŽK: Plocek, Vozábal, Hílek - Kaščák, Ĺ uškavčevič, Ĺ kerle.

Rozhodčí: Kovařík - Goňa, Kubáň

Č.Budějovice: Kučera - Peroutka (60. Adamec), Horejš, Homoláč, Ĺ míd - Plocek, Vozábal (70. Plichta), Hílek, Černý - Jungr, Radzinevičius (88. Žižka).
Olomouc: Drobisz - Jurkič, Ĺ uškavčevič, Ĺ kerle, Randa - Onofrej (35. Kaščák), Rossi, Janotka (78. Petr) - Melinho - Kazár, Hubník.

Diváci: 4 096

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články