Zpět na » Synot liga » Je Ďolíček bezpečný?

Synot liga - Je Ďolíček bezpečný?

0

Líbilo se

04.08. - V posledních hodinách se vedou mezi stranami Bohemians a Baníku spory o tom, zda stadion klokanů vyhovuje pro nedělní utkání. Ostravská strana si stěžuje, Pražanům dalo za pravdu i vedení ČMFS.

Shrňme si fakta. Přes léto pracovali dělníci, ale i samotní fanoušci na tom, aby byl Ďolíček způsobilý hostit prvoligové zápasy.

Po usilovných pracech dostali klokani zelenou. Ovšem hned v prvním kole se na stadion chystá velmi početný zástup ostravských příznivců, kteří si stěžují na to, že dostali pouhých 550 lístků. Přitom vedení Bohemians původně Baníku slíbilo jen 200 lístků.

Zástupci Baníku a Bohemians si domluvili na čtvrtek schůzku, kde probírali bezpečnost pražského stadionu. Vedení Baníku poté o den později na svých klubových stránkách vydalo prohlášení, že Ďolíček není bezpečný. O tomto prohlášení jsme informovali včera.

Ještě v pátek odpoledne se zástupci ČMFS vydali na stadion, aby zjistili stav věci. Na základě dostupných informací pak ČMFS rozhodlo, že se střetnutí Bohemians - Baník v Ďolíčku odehraje. S tím sice ostravská strana nesouhlasí, ale to je už jediné, co s tím může dělat.

Na klubových stránkách klokanů pak bylo vydáno prohlášení k nedělnímu zápasu. V něm Bohemians potvrzují, že mají povolení od ČMFS a informují o tom, že se serverem banicek.com připravují internetové rádio, které bude také pro fans Baníku, kteří zůstanou v Ostravě.

Ovšem už tak je situace mezi tábory vyostřena. Fanoušci Baníku nechtějí, aby se na zmiňovaném místě utkání odehrálo, příznici Bohemians zase nechtějí o jiném řešení slyšet.

Pravdou ale je, že i někteří Pražané tvrdí, že tribuna pro hosty vzbuzuje hrůzu. Statici však stavbu schválili, a tak všem zúčastněným nezbývá nic jiného, než jim věřit.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články