Zpět na » Synot liga » Vedení ostravského Baníku aféru kolem Facebooku řešit nehodlá

Synot liga - Vedení ostravského Baníku aféru kolem Facebooku řešit nehodlá

Vedení ostravského Baníku aféru kolem Facebooku řešit nehodlá © facebook.com - hráči Ostravy uráželi na sociální síťi trenéra, vedení klubu to ale příliš nezajímá

0

Líbilo se

12.08. - FotbalPortal Vám jako první přinesl podrobné zprávy ohledně prohlášení ostravského kapitána Tomáše Marka na sociální síti Facebook. Ta se ukázala být opravdu nebezpečným nástrojem. Hráči Baníku uráželi trenéra Miroslava Koubka.

Konverzaci načal svým výrokem nespokojený útočník Miroslav Strnad. Následně se přidal Tomáš Mičola a kapitán Baníku Tomáš Marek. Ostravský klub i přes jeho výroky na Facebooku označil Marka za inteligentního a velmi pracovitého hráče.

Urážení trenéra a výlevy hněvu měly být údajně jen žertováním mezi kamarády, jenže konverzaci ostravských hráčů si přečetli lidé zvenčí. Tiskem a médii proběhla následně aféra, ke které se musel vyjádřit Koubek i mluvčí Baníku Ostrava Igor Bruzl.


Vedení Baníku se celou věcí dál zabývat nehodlá

"Baník Ostrava tuto situaci neřeší. Je to interní záležitost kabiny, kterou si vyřešil trenér s hráči. Ta konverzace byla určitým způsobem nevhodná, ale aféru z toho neděláme a věc považujeme za vyřízenou," prohlásil ve čtvrtek mluvčí FCB Igor Bruzl, který uvedl, že Marek se osobně sešel s trenérem Koubkem a omluvil se mu.

Trenér Koubek si z výroku svých svěřenců hlavu nedělá. "Já to opravdu neřeším, popovídali jsme si o tom s Tomášem Markem. Pořád se mi omlouval, ale já ho ujišťoval, že jsme o svých trenérech jako hráči nemluvili jinak. Akorát to bylo u piva, u kávy a ne u počítače, dnes je holt jiná doba. Neberu to vážně," aféra se tak zdá být zažehnána a jedno je jisté: všichni zúčastnění si už příště dají určitě větší pozor.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cante - 14.08. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://calesi.blog.cz/

cante
torres - 13.08. Odpovědět

NjN Fb hrozně prozradí napsal jsem o trenérovi jaký je to čurák a že tréninky stojej za hovno, a on to zjistil ptz jeho přítelůkině má Fb Smajlík 11 Smajlík 3

torres

Běžně veřejně nadávam trenérovi veřejně -do buzíka,píčuse apod. ! Smajlík 2
A on ty slova přijme s pokorou Smajlík 2

Tavares96
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články