Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 3. díl

Synot liga - Zápisníček Martina Vozábala, 3. díl

0

Líbilo se

21.08. - Ve třetím ligovém kole přijela do Českých Budějovic pražská Slavia v roli jasného favorita a svoji rolu během prvního poločasu naplňovala. Po poločasové přestávce se však Budějovice i zásluhou Martina Vozábala zvedly a zápas byl ke konci ještě hodně dramatický.

Ve třetím kole Gambrinus ligy bylo pro mě obrovské překvapení prohra Brna na domácím hřišti s Plzní. Ne, tím že Plzeň má snad špatné mužstvo, ba naopak, ale po první domácím zápase se Zlínem, který skončil bez gólů, jsem očekával výhru, zvlášť vzhledem k cílům, který si Brněnští dali před sezónou. Určitě to pořád nic neznamená, ale Brno hraje teď na Slavii a tam to budou mít hosté při současné formě Slavie hodně těžké.

Baník vyhrál na domácím stadionu a střelecky se opět prosadil Robert Zeher, kterému to moc přeji. Poznal jsem ho ve Slovácku, je to výborný hráč a výborný člověk. Baník byl v mých očích favoritem tento zápas, protože před takovým publikem se hraje opravdu úžasně a myslím si, že i lepší týmy, lépe řečeno týmy, se součastnou lepší formou, to budou mít na Bazalech těžké taky.

Těžko se mi hodnotí zápas našeho týmu se Slavii Praha, ale jak bylo už psáno, s takovým soupeře hrát jen poločas nestačí. Slavia byla první polovinu utkání jasně lepší. Předvádělá výborný fotbal, dílem našeho špatného výkonu, ovšem nutno říci, dílem své nesporné kvality. Ted už ji jen přejme postup do vytoužené Ligy mistrů.

V Mostě určitě zavládlo zklamání, protože vést o gól pár minut před koncem a ztratit zápas, to bolí opravdu hodně. Gól, který rozhodl z kopačky Michala Doležala byl excelentně zahraný trestný kop. Fotbalová paráda prostě, která se těžko dala chytat.

Sparta potvrdila roli favorita, i když asi i sama čekala, že to bude jednodušší, ale tři body se počítají.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články