Zpět na » Synot liga » Kočí chtěl ve Fulneku víc než bod

Kočí chtěl ve Fulneku víc než bod

0

Líbilo se

21.08. - Remízu 1:1 si ze hřiště ambiciozního nováčka z Fulneku přivezli fotbalisté Baníku Sokolov a připsali si tak druhý bod během tří odehraných kol. Trenér Boris Kočí ale myslel na víc, něž jen přidat druhou remízu v řadě.

„Vzhledem k průběhu utkání jsme měli na to ve Fulneku zvítězit. Jenže my ještě nemáme tak zkušené mužstvo, abychom takticky využili hry soupeře a vstřelili branky,“ litoval Kočí. Trápí ho zejména tutová šance Kury deset minut před koncem. „Vedli jsme po brance Vondráška a Kura pak mohl přidat druhý gól, který by domácí zlomil. Místo toho ale osm minut před koncem domácí vyrovnali a my do konce ještě prožili pár krušných minutek,“ přiznal Kočí.

Zápas celkově měl kvalitní parametry. „Pro diváka to byl určitě atraktivní duel. My jsme věděli o útočné síle domácích zásluhou Slončíka s Vajdou, ale úspěch slavilo naše napadání, s čímž měli domácí při rozehrávce problémy,“ všiml si trenér. Do poločasu si baníkovci vypracovali dvě, tři slibné příležitosti. „Gól ale dal až Vondrášek, který měl ještě předtím možnost skórovat. Snad se chytí a bude dávat góly,“ doufá kouč.

I když by se mohlo zdát, že bod z venku je úspěch, trenér zrovna dvakrát spokojený není. „Před zápasem bych bod určitě bral. Jenže po tom, jak jsme ve Fulneku hráli my příjde, že je remíza málo. I hráči po utkání vycítili, že je to trochu zklamání,“ povzdechl si Boris Kočí.

Na první ligovou výhru si tak bude muset počkat nejméně do soboty, kdy Baník hraje doma s Hlučínem. A o týden později zase doma, tentorkát přijede Čáslav. „Dvakrát teď hrajeme doma a bylo by už dobré odrazit se výhrou. Body za remízu přibívají pomalu, my už potřebujeme vyhrát,“ je si vědom Kočí.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Baník Sokolov.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz, FK Baník Sokolov

Nejnovější články