Zpět na » Synot liga » Dřížďal je v pořádku

Dřížďal je v pořádku

0

Líbilo se

20.08. - Obavy slávistický fanoušků se naštěstí nenaplnily. Objev slávistické sestavy František Dřížďal musel být v nedělním utkání v Českých Budějovicích vystřídán po nevybíravém zákroku Adamce.

V průběhu utkání se nesly zvěsti, že devětadvacetiletý obránce má zlomený kotník. To by pro něj znamenalo několik měsíců bez fotbalu. Tyto obavy se však naštěstí nenaplnily. Dřížďal se po přestupu ze Sokolova usídlil v základní sestavě Slavie a v ní zatím podává stabilně dobré výkony.


Dnes uvedl oficiální slávistický web, že se jedná pouze o zhmoždění, a tak se Dřížďal připojí k mužstvu v nejbližších dnech. Měl by tak určitě stihnout odvetu 3. předkola Ligy Mistrů proti Ajaxu.


Druhý poločas zápasu sledoval z lavičky. "Klukům docházely síly, ale dokázali vybojovat další body. Odehráli jsme toho opravdu dost, od 1. srpna máme za sebou šest zápasů, tři v lize a tři v pohárech. Když k tomu připočteme cestování, je jasné, že jsme zvládli velice náročný program a prokázali svoji sílu. Ještě se ukáže, jak velkou cenu body z Budějovic budou mít" uvedl pro web Slavie.


Slavii zastihl začátek sezóny v neskutečné formě. Pražané doposud inkasovali jen jednou, přešli přes Žilinu do třetího předkola LM, v něm pak v prvním utkání nečekaně zvítězili na hřišti Ajaxu a v lize navíc ještě neztratili ani bod.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/slavia.cz

Nejnovější články