Zpět na » Synot liga » Otepkovi se premiéra na Bazalech vydařila

Synot liga - Otepkovi se premiéra na Bazalech vydařila

0

Líbilo se

19.08. - Těžký úkol má Rudolf Otepka v Baníku. Po zranění Martina Lukeše přišel jako ten, který má tvořit hru slezského klubu. První zápas se mu povedl.

Běží 76. minuta. Ostravské publikum stojí, tleská a bouřlivě vyvolává jméno nové ostravské posily. Rudolf Otepka zrovna opouští hřiště a do hry pouští mladíka Mišinského. Stačí se ještě poklonit fanouškům Baníku a poté už usedá na lavičku.

Diváci na Bazalech museli být z jeho výkonu nadšeni. Otepka sice nevstřelil gól a na žádný nepřihrál, ale odehrál solidní utkání. Několikrát tvrdě vystřelil, hrál s přehledem a pro ostravskou ofenzivu byl velmi platný. Navíc se na něm vykartovali dva liberečetí hráči. Nejprve ho v 42. minutě zezadu zfauloval Košťál a poté o dvě minuty později ho u postranní čáry zkratovitě poslal k zemi Pudil.

Bývalá příbramská opora po zápase přiznala, že jí v závěru docházely síly. Proto si záložník vynutil střídání.

Ostravští fanoušci si během zápasu vzpomněli také na zraněného ostravského kapitána. Lukeš má velkou podporu.

Otepkovi určitě pomohlo i to, že mu věří samotné ostravské publikum. "Naměkko jsem nebyl, ale mrazení v zádech tam rozhodně bylo. Fotbal se hraje pro lidi a dneska jsem cítil, že ta všechna dřina má smysl. Ve fotbale jsem už něco zažil, ale aby mi aplaudovalo 17 tisíc fanoušků, to ne. Fakt parádní pocit, děkuji všem, kteří mě i Baník podpořili," řekl pro ostravský web.

První utkání v ostravském dresu si tedy ofenzivní záložník užil. Teď je otázka, zda na svůj výkon naváže i v následujících utkáních. Další kolo jede Baník do Zlína, kam se ostravští fans chystají v bílém.

/ FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články