Zpět na » Synot liga » Čáslav vyhrála v Hlučíně

Synot liga - Čáslav vyhrála v Hlučíně

0

Líbilo se

18.08. - Čáslav si připisuje první výhru z hřiště soupeře, když vyhrála v Hlučíně. Ve druhém podvečerním zápase se rozešli Fulnek a Sokolov smírně 1:1.

Hlučín nezopakoval výkon z posledního domácího zápasu, kdy přehrál Bohemians Praha. Tentokrát narazili na Čáslav, která přijela dobře připravená. Domácí téměř k ničemu nepustila a sama se prezentovala aktivní hrou.


Nehrál se ale příliš pohledný fotbal. Když už se schylovalo k remíze, Hlučín chyboval ve středu pole a Strnad se před Kosmálem nemýlil. Čáslav si tak zaslouženě odváží tři body a má jich na svém kontě celkem šest. Pro Hlučín není porážka žádná tragédie, protože v dosavadních dvou zápasech jeho hráči vždy bodovali.


Hlučín - Čáslav 0:1 (0:0)
Branka: 81. Strnad. Rozhodčí: Drábek - Gallo, Handlíř. ŽK: Bogdaň, Kovář, J. Barcal - Jiroušek, Kotrba. Diváci: 1096.
Hlučín: Kosmál - D. Barcal (84. Galajda), Bogdaň (70. Kopecký), Ĺ týbar, J. Barcal - Stoklásek, Kovář, Melecký, Moravčík - Hanus (67. Koubek), Toth
Čáslav: Zich - Kotrba, Mráz, Skoupý, Zachariáš (65. Nešpor) - Jiroušek, Haniak (90+2. Slezák), Skopalík, Hozda - Schulmeister (85. Veselý), Strnad

Mnohem kvalitnější zápas než v Hlučíně byl k vidění ve Fulneku, kam přijel Sokolov. Utkali se tak ambiciózní celky, které by chtěly hrát v tabulce nahoře.


Hosté byli blízko své první výhry v sezóně, protože vedli již od 59. minuty, kdy odražený míč dopravil do branky Vondrášek. A mohlo být ještě lépe, ale Kura tříbodovou pojistku zahodil, a tak přišel pro hosty trest. Osm minut před koncem se po přihrávce Vajdy trefil Sokol a zajistil tak pro obě mužstva bod.


Sokolov tak má z dosavadních zápasů dva body. Je však nutno říci, že hrál s kvalitními soupeři, kteří chtějí hrát stejně jako on nahoře. To Fulnek je příjemným překvapením. Celkem má již pět bodů a potvrzuje tak, že předsezónní postupové cíle nebyly plané.


Fulnek - Sokolov 1:1 (0:0)
Branky: 82. Sokol - 59. Vondrášek. Rozhodčí: Možíš - Slavík, Čecháček. ŽK: Vyskočil - Mlika, Mach. Diváci: 905.
Fulnek: Pospěch - Vyskočil, Doležal, Kovář, Staš (69. Lukaštík) - Sokol, Dittrich, Slončík, Vajda - Malohlava (67. Koštuřík), Smetana
Sokolov: Kubásek - Novák, Hájovský, Němeček, Bartůněk - Bauer, Bakeš, Kura, Mach - Mlika (90. Ĺ orfa), Vondrášek (74. Jón)

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články