Zpět na » Synot liga » Do Budějovic zamíří Ondřej Bíro

Synot liga - Do Budějovic zamíří Ondřej Bíro

0

Líbilo se

18.08. - Ze Sparty přichází do českobudějovického klubu na půlroční hostování talentovaný záložník Ondřej Bíro, odchovanec mostecké kopané.

"Jedná se o krajního záložníka, který může nastupovat i ve středu pole," řekl pro klubové stránky Budějovic Lukáš Přibyl, manager komunikace v letenském celku.

Bíro nastupoval v přípravných zápasech Sparty pravidelně, ovšem přestože je mu již jednadvacet let, ligový start na svém kontě nemá ještě ani jeden. A to je i důvod, proč Sparta svolila k jeho dočasnému přesunu na jih Čech:

"Je pravda, že se spolu s prvním týmem zapojil do přípravy. Je to mladá naděje našeho klubu a chceme mu dát příležitost, aby pravidelně nastupoval v první lize," tvrdí Přibyl a dodává: "Loni nastupoval pravidelně za náš rezervní tým a třetí liga mu začínala být již trochu malá. Po příchodu Limberského a Zofčáka by dostával příležitosti v A-týmu asi jen zcela sporadicky, a proto pro něj bude lepší, když odejde na půl roku do Budějovic."

Připomeňme, že v létě se vrátil z hostování v Budějovicích do Sparty Ladislav Volešák, z jihu Čech do Prahy putoval na přestup Jiří Kladrubský a opačným směrem Marek Jungr.

Příchod Jungra si pochvaluje Jiří Kotrba, sportovní ředitel českobudějovického Dynama, podle kterého by mohl talentovaný mladík zacelit díru po zraněných středopolaři Vozábalovi a útočníkovi Jungrovi. "Start obou hráčů je totiž v neděli velmi nejistý. U Vozábala přetrvává zranění ramene a Jungr má problémy s nataženým svalem," řekl pro klubové stránky českobudějovického klubu Jiří Kotrba.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/skcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články