Zpět na » Synot liga » Dukla získala svůj první bod

Dukla získala svůj první bod

0

Líbilo se

18.08. - Dukla Praha vyválčila svůj první bod za domácí remízu s HFK Olomouc. V utkání vedly oba týmy, ale ani jeden nedokázal své vedení udržet.

Na Julisku si našlo cestu 740 diváků. Oproti minulému domácímu zápasu s Opavou to je však pokles téměř o polovinu. V prvním poločase diváci, kteří si našli cestu na stadion, určitě nelitovali. To padly čtyři góly v rozpětí patnácti minut.


Do samotného utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří do té doby neměli na svém kontě ani jeden bod. Výsledkem jejich aktivity byla vedoucí branka Ludačky. Pak ale domácí polevili a hosté díky brankám Lukáška a Zmeškala výsledek nečekaně otočili. Vyrovnání přišlo ještě do poločasu, kdy byl ve vápně faulován Jan Hubka. Lukáš Michal nařízenou penaltu proměnil, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.


Druhý poločas už tolik fotbalových akcí nenabídl. Domácí trochu polevili, a tak byli hosté mírně lepší. Vyloženou šanci si ale nevypracovali. Oba týmy si tak připsaly zasloužený bod za remízu 2:2.


Dukla si tak připsala svůj první bod, bez bodu tak stále zůstává jen Třinec, který však bude mít na Slovácku velmi těžkou úlohu. Ani Holice na tom není o moc lépe, je to pro ni teprve druhý bod, a tým z Olomouce s postupovými ambicemi tak stále čeká na svou první výhru.


Dukla Praha – HFK Olomouc 2:2 (2:2)
Branky: 23. Ludačka, 38. Michal z penalty - 26. Lukášek, 32. Zmeškal. ŽK: Krutý, Grim. Rozhodčí: Kocourek - Košec, Douda. Diváků: 740.
Dukla Praha: Rada - Mikula (71. Volek), Kuděla, Hubka, Daněk – Michal (81. Hendrych) , Ludačka, Kopta, Volek - Svatonský, Kunc.
HFK Olomouc: Doležal - Dadák, Josefík, Lošťák (30. Krutý), Kotůlek - Spáčil, Grim, Ĺ evela, Kalvoda – Korčián (80. Ĺ kuta), Zmeškal (52. Vodák).

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články