Zpět na » Synot liga » Tomáš Hunal přestupuje do Budějovic

Synot liga - Tomáš Hunal přestupuje do Budějovic

0

Líbilo se

17.08. - Stoper Hunal mění působiště. Z druholigové Příbrami se stěhuje do prvoligových Budějovic, kde podepsal dvouletou smlouvu. Čtyřiatřicetiletý fotbalista by měl nastoupit už v zápase proti pražské Slavii.

Dynamo České Budějovice má v současné době problémy s obránci, a proto se rozhodlo sáhnout k této variantě. David Horejš dostal totiž ve Zlíně červenou kartu a Jiří Peroutka v tomtéž utkání utrpěl otřes mozku a mužstvu může chybět až měsíc.

Hunal se s trenérem Budějovic Františkem Ciprem zná z angažmá na Slavii a v Teplicích. Samotný kouč doufá, že Hunal na své předchozí výkony naváže. "Měl jsem o něj dlouhodobý zájem," řekl budějovický trenér k transferu.

Oba kluby odmítly prozradit sumu, za kterou byl Hunal do Budějovic prodán. Velký vliv na přestup měl však sportovní ředitel Jihočechů Jiří Kotrba, který se s šéfem Příbrami Jaroslavem Starkou zná velmi dobře.

Pro fotbalovou Příbram to však není dobrá zpráva. V tomto týdnu už odešel druhý velmi dobrý hráč. Ve středu se posilou Baníku stal tvořivý záložník Otepka.

Tomáš Hunal začal s fotbalem v Praze. Nejprve působil ve Slavii, odkud v roce 1996 odešel do Viktorie Žižkov. Tam působil šest let než přestoupil do Teplic. V Příbrami byl tento obránce od jara 2007.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články