Zpět na » Synot liga » Jablonec si odváží nadějný výsledek z Vídně

Synot liga - Jablonec si odváží nadějný výsledek z Vídně

0

Líbilo se

17.08. - Až za stavu 0:2 spadla z hráčů Jablonce ve Vídni „deka“ a začali jsme předvádět fotbal, který musel potěšit rozmrzelé jablonecké příznivce. Podařilo se vyrovnat na 2:2 a nakonec také snížit z 2:4 na pro postup nadějných 3:4.

Horrův stadion ve Vídni byl na pohárový duel svědkem neskutečné přestřelky. Pohárová utkání bývají povětšinou skromné na branky, ale včera jich 6000 diváků vidělo hned sedm! Výkon pochválil také Luboš Kozel, když řekl:“ Určitě jsem nečekal, že tady dáme tři góly. Když jsme prohrávali o dva, tak to z nás najednou jakoby spadlo, hráli jsme mnohem rychleji a byli nebezpeční.“

Jablonec mohl domů cestovat ještě veseleji, ale obranná řada vyrobila několik neskutečných minel a hlavně potvrdila skutečnost, že má velké problémy s bráněním standardních situací, po kterých Jablonec inkasoval hned dvě branky. Naštěstí ve skvělé formě chytá brankař Ĺ pit, který důležitým excelentním zákrokem těsně před koncem udržel pro odvetu dobrý výsledek a nebýt zaváhání Rilkeho při samostatném úniku mohlo to být ještě veselejší.

Na obranou hru svého celku žehral také domácí trenér Zellhofer:“ Inkasovat doma tři góly v pohárech je moc! Dělali jsme kardinální chyby v defenzivě.“. Naopak byl spokojen stejně jako Luboš Kozel s hrou dopředu.

Odveta je na programu za 14 dnů a pokud zahraje Jablonec lépe v obraně, nemusel by být postup v kategorii snů.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Jablonec .

Martin Koutský / FotbalPortal.cz/FK Jablonec

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články