Zpět na » Synot liga » 3. kolo: Luboš Kalouda versus Milan Fukal

3. kolo: Luboš Kalouda versus Milan Fukal

0

Líbilo se

17.08. - 3. kolo tipovačky osobností přináší souboj mezi hráčem Brna a stříbrným medailistou z MS dvacítek Lubošem Kaloudou a fotbalistou Jablonce Milanem Fukalem.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - SLAVIA
Luboš Kalouda: Slavie je venku silným soupeřem, který hraje pěkný ofenzivní fotbal, věřím ji, a proto si myslím, že vyhraje.
Tip: 2

Milan Fukal: Slavia je momentálně v pohodě, dokázala vyhrát i v Amsterdamu a to je už co říct, navíc ve dvou ligových a jednom pohárovém zápase neobdržela ani branku, takže si myslím, že vyhraje i v Budějovicích.
Tip: 2

SPARTA - ZLĂŤN

Luboš Kalouda: Podle mě by bylo pro Spartu obrovské zklamání, kdyby tenhle zápas nezvládla, a tak doufám v jejich výhru.
Tip: 1

Milan Fukal: Sparta sice klopýtla s Arsenalem,ale to se dalo čekat, takže na to budou chtít co nejrychleji zapomenout a proti Zlínu doma vyhrají.
Tip: 1


OSTRAVA - LIBEREC
Luboš Kalouda: V tomhle zápase bude hodně záležet na atmosféře, jakou banikovští fanoušci předvedou, ale myslím, že bude opět nádherná a tím pomůže k výhře Baniku.
Tip: 1

Milan Fukal: Ostrava nakoupila do svého kádru hráče, kteří to prostředí důvěrně znají a jsou pro ní hned od prvního kola velkým přínosem, například Václav Svěrkoš, a proto si myslím, že proti Liberci doma vyhrají právě díky kvalitě kádru, navíc Liberec není v takové pohodě jako v minulých letech.
Tip: 1

BOHEMIANS - OLOMOUC

Luboš Kalouda: Nováček bude nabuzeny poprvé v nové sezoně naplno bodovat a já si myslím, že se jim to podaří.
Tip: 1

Milan Fukal: Bohemka dokázala remizovat v Liberci, ale na druhou stranu Olomouc porazila velice silnou Boleslav, takže to vidím na remizu
Tip: 0

BRÉMY - BAYERN
Luboš Kalouda: Bayern bude v této sezoně hodně silný a já mu věřím i v tak těžkém utkání jako bezesporu v Brémách bude, a proto volím 2.
Tip: 2

Milan Fukal: Toto je velice pikantní utkání a hlavně velice těžké na tipování, z Brém před sezonou koupil Bayern kanonýra Kloseho, který se bude chtít ukázat v tom nejlepším světle, ale i ostatní hráči Bayernu za
nim v kvalitě nezaostávají a i diky tomu v Brémách vyhrají.
Tip: 2

ŽILINA - NITRA
Luboš Kalouda: Tak tento zápas vidím jako remizový, nikdo nebude chtít ztratit body, a tak se oba týmy rozejdou smírně.
Tip: 0

Milan Fukal: Každá série jednou skončí a ta nitranská skončí právě u mistra v Žilině, která sice vypadla z předkola Ligy mistru, ale v domácí soutěži bude podle mě zase kralovat a Nitru v tomhle zápase porazí.
Tip: 1

BlLACKBURN - ARSENAL
Luboš Kalouda: Jelikož jsem velký fanda Arsenalu, tak budu věřit svému oblíbenému týmu a dám 2, tak doufám, že mě kluci nezklamou.
Tip: 2

Milan Fukal: Zase velice těžký zápas na tipování, Arsenal je po výhře na Spartě na 90 procent v Lize mistrů a bude chtít vyhrát i zápas v Blackburnu, ale myslím si, že domácí dokáží s Arsenalem držet krok a neprohraji.
Tip: 0

LIVERPOOL - CHELSEA

Luboš Kalouda: Takový těžký zápas se mi špatně tipuje, ale přesto si myslím, že vyhraje Chelsea, protože má v brance Petra Čecha, který je špičkový a pomůže Chelsea k důležitému vítězství na začátku sezony.
Tip: 2

Milan Fukal: To, co jsem psal o Arsenalu, platí i o Liverpoolu, ti dokázali vyhrát 1:0 v Toulouse, navíc měli na lavici samé hvězdy, ale stejně kvalitní kádr má i Chelsea, takže to vidím na remízu.
Tip: 0

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články