Zpět na » Synot liga » O Suchého bude dnes velký zájem

Synot liga - O Suchého bude dnes velký zájem

0

Líbilo se

15.08. - Real Madrid, Chelsea Londýn, PSV Eindhoven a několik bundesligových a španělských klubů. Ty všechny vyšlou své zástupce dnes na zápas Ajaxu Amsterodam s pražskou Slavií. Cíl: sledovat Marka Suchého.

Ăšvodní zápas třetího předkola Ligy mistrů tak může být pro stříbrného medailistu z nedávného světového šampionátu posledním v dresu Slavie.
Sledovat jej budou Real Madrid, Chelsea Londýn či PSV Eindhoven. Ti se ohlásili oficiálně, ale co já vím, tak tam bude i mnoho dalších. Své skauty a pozorovatele tam posílá polovina bundesligových celků a zástupci několika španělských mužstev," řekl ČTK hráčův manažer Pavel Vandas, který osobně na stadionu nebude: "Já se tam nedostanu, ale budu na telefonu."
Během uplynulého týdne jednal se zájemci o Suchého služby, kteří jej sledovali v zápase proti Kladnu.

"Není se čemu divit. Na šampionátu v Kanadě byl jednou z opor české reprezentace a jediný byl zvolen do výběru All Stars," prohlásil manažer.

Podle Vandase je zájem Realu Madrid obrovský: "Jsou dvě možné varianty. Jedna z nich je, že by odešel do týmu hned, nebo by jej Real poslal na půlroční či roční hostování do některého ze španělský mužstev, ale rozhodně by nezůstal ve Slavii."

Sám hráč k tomu říká: "Podepsal jsem smlouvu ve Slavii a to pro mě bylo důležité. Dostat se do zahraničí je sen každého hráče, a když bude konkrétní nabídka, tak ji určitě budu zvažovat."

Nejraději by šel ve stopách Petra Čecha nebo Tomáše Rosického. "Ti začali v relativně menších klubech a poté přestoupili výše. Asi by byla blbost si myslet, že odejdu z české ligy třeba do Realu a hned budu hrát v základu. Proto by asi bylo lepší někde jinde nasbírat zkušenosti a poté by třeba přišla nějaká větší nabídka," uvedl pro ČTK Suchý.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články