Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka

Synot liga - Zápisníček Ladislava Volešáka

Zápisníček Ladislava Volešáka © slavia.cz - Ladislav Volešák

0

Líbilo se

05.11. - Ve dvanáctém kole rozhodl slávistický záložník Ladislav Volešák zápas prvního týmu s druhým, když ve třicáté minutě se prosadil v malém vápně Teplic a hlavičkou vstřelil jediný a tudíž i vítězný gól sešívaných, který rozhodl o již šestibodovém náskoku slávistů na Spartu a Teplice.

Dvanácté kolo bylo z mého pohledu moc krásné. Když začnu u nás, tak jsme zápas s Teplicemi brali jako ligovej zápas podzimu. Taky se to ukázalo, že to byla pravda a jsme moc rádi, že jsme to zvládli. Musím říct, že jsme zaslouženě vyhráli. Byl to těžký zápas přeci jenom hrál první tým tabulky se druhám. Jenom mě trošku mrzí, že přišlo méně lidí než jsem očekával. Čekal jsem, že přijde okolo deseti tisíc fanoušků.

Jsem moc šťastný, že se mi povedlo vstřelit branku, navíc vítěznou. Ale musím pochválit celé mužstvo za výkon. Hlavně jsme rádi, že se do sestavy vrátil Brabčák, protože je to pro nás hodně důležitý hráč, ale zase jsme v tomto zápase přišli na čtrnáct dní o Vlčáka, a to mrzí hlavně před středou.

Ale věřím, že zápas s Arsenalem zvládneme a neprohrajeme!

Z tohoto kola jsem ještě na vlastní oči viděl zápas Budějek s Baníkem a musím klukům pogratulovat, protože v první půli Baník úplně přejeli a byli ve všech činnostech o sto procent lepší a zaslouženě vedli v poločase 3-0. Druhá půle se pak dohrávala již jen z povinnosti. Ještě jednou velká gratulace.

Kam dál?

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články