Zpět na » Synot liga » Vozábal bude ze hry minimálně týden

Synot liga - Vozábal bude ze hry minimálně týden

0

Líbilo se

14.08. - Jak FotbalPortal.cz dnes informoval, Martin Vozábal z Českých Budějovic dnes absolvoval v nemocnici vyšetření, které mělo vyvrátit vážnější zranění. To se bohužel nestalo.

"Dnešní vyšetření nedopadlo moc dobře," řekl FotbalPortalu.cz špílmachr Dynama České Budějovice Martin Vozábal, jenž střídal ve 47. minutě zápasu ve Zlíně. "Mám poškozené vazy, je to prostě distorze, takže mě tlačí čas," doplňuje Jihočech.

"Zítra se pokusim cvičit s fyzeoterapeutem a uvidím, jak to půjde," tvrdí.

V prvním kole utrpěl lehčí otřes mozku, zápas na to má poškozené ramenní vazy. Je to smůla, což potzvruje i sám hráč: "Trošku se mě to drží, strašně mě to štve," tvrdí sympaťák z jihočeské metropole FotbalPortalu.cz.

"Byl to klasický faul zezadu. Já to už nečekal a padnul jsem přímo na rameno, aniž bych tam stačil dát ruce," popisoval včera faul pro klubové stránky a dodal "Chci se pokusit dát dohromady a v neděli nastoupit.

Nastoupit za aždou cenu ale nechce: "Zápas se Slávií bude sice hodně atraktivní, ale pokud bych byl ve stavu, v jakém jsem dnes, tak určitě nenastoupím. Dneska je to pořád ještě hodně špatné," tvrdil včera.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články