Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 2. díl

Zápisníček Martina Vozábala, 2. díl

1

Líbilo se

14.08. - Klíčový hráč Českých Budějovic Martin Vozábal byl v zápase druhého kola ve Zlíně sice zraněn a dnes absolvoval v nemocnici vyšetření, ovšem neváhal a i přesto všechno poslal FotbalPortalu.cz své pocity z druhého ligového kola.

Ve druhém kole mě určitě zaujalo hodně vstřelených gólů a bezesporu asi i nečekaně velký počet červených karet. Velké diskuze přineslo utkání v Ostravě. Bohužel můžu čerpat jen ze záběrů v pořadu Dohráno a informací od bývalých spoluhráčů z Mostu, ale jeden zákrok byl neoddiskutovatelný. Faul na Svěrkoše po proměněné penaltě od Procházky. Jisté je, že přišlo v Ostravě očekávaný počet fanoušků a na další domácí zápas s Libercem si troufnu tipnout, že bude skoro vyprodáno. A v takové atmosféře je paráda hrát.

Pro náš tým je určitě škoda, že jsme nedokázali ve Zlíně bodovat, ale upřímně řečeno, i když jsme měli několik šancí na vyrovnání, tak Zlín měl taky šance a to zvlášť v prvním poločase. Ztratili jsme v zápase dva obránce, bohužel Peroutka je mimo s prasklinou v hlavě, a Horejš dostal červenu kartu za faul, kterých bylo v zápase nespočet.

Následující zápas nás čeká Slavia, a je určitě favoritem, ale v dnešní lize může každý porazit každého a my budeme spoléhat na domácí fanoušky, že nám pomohou stejně jako první utkání s Olomoucí.

Slavia potvrdila o víkendu roli favorita, a stejně jako Spartě ji přejme postup, protože by to bylo pozitivum pro celý náš fotbal.

Líbily se mi Teplice, a jak jsem řekl minule, opravdu je spolu s Baníkem Ostrava očekávám letos nahoře. Myslím,že pokud by nepřišli o vyloučeného Rosu, měli by utkání celé ve svých rukou. Zajímavý, a nezvyklý start zažívají v Liberci a Ml.Boleslavi, ale vše se může změnit po dvou, třech kolech.

A Žižkov-Brno? Brno se letos netajilo svými plány být hodně vysoko.Mají výborné mužstvo směrem dopředu, co potvrdili v neděli ráno, a myslím,že pokud by nevedli takovým rozdílem, tak by zbylé dva góly nedostali. Ovšem to je jen má doměnka, stejně tak,že Teplice, Ostrava jsou letos o stupínek výš v mých předpokladech.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články