Zpět na » Synot liga » Lukeše v nemocnici navštívili spoluhráči

Synot liga - Lukeše v nemocnici navštívili spoluhráči

0

Líbilo se

14.08. - Den po operaci kolena i převzal záložník Baníku Ostrava Martin Lukeš v petřvaldské klinice od zástupců klubu několik desítek mailů, ve kterých mu baníkovští fanoušci přejí brzké uzdravení.

Během dnešního dopoledne se k nim formou SMS přidal i FotbalPortal.cz, pro který měl Martin přispívat po vzájemné domluvě do Zápisníčku v sekci Gambrinus liga. Ovšem jak sám odepsal, má na starost nyní něco jiného a vrátíme se k tomu až na jaře.

„Tohle jsem vůbec nečekal, je to hrozně hezké. Strašně moc všem děkuji,“ řekl podle klubových stránek Baníku Ostrava když spatřil spoluhráče a zástupce klubu na svém pokoji. Uzdravení mu přejí lidé nejen z Ostravy, ale i z celé republiky a vzkazy přišly dokonce i z Polska, Rakouska či Chorvatska.

Za zraněným spoluhráčem přišli Václav Svěrkoš a Petr Vašek. „Jsem s kluky ve spojení. Moc mě těší, že zápas zvládli, i když při sledování televize v pondělí večer a prohlášení zástupců Mostu mi bylo hodně smutno,“ řekl Martin Lukeš, který již shlédl osudný zákrok Toleskiho. „Nic mu nevyčítám. On mě do pravé nohy nekopl, vaz sám nevydržel. Mohlo se to stát kdykoliv,“ řekl Martin Lukeš.

Propuštění do domácího léčení odmítl: „Na klinice se o mě starají bezvadně. Bolest je zatím veliká, tady to překonám lépe,“ řekl Lukeš.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články