Zpět na » Synot liga » Fenin figuruje v Brücknerově nominaci na Rakousko

Synot liga - Fenin figuruje v Brücknerově nominaci na Rakousko

0

Líbilo se

14.08. - Stříbrný medailista z nedávného MS dvacítek Martin Fenin si vybojoval nominaci seniorské reprezentace na mezistátní utkání s Rakouskem, které je na programu 22. srpna ve Vídni.

Momentálně nejlepší střelec Gambrinus ligy si podle kouče Brücknera nominaci vysloužil fantastickým výkonem na šampionátu a v prvních dvou ligových zápasech, v nichž trefil všechny tři branky Teplic. "Důvodů, proč ho povolat, je ale několik. Hodí se nám typologicky, má výborný instinkt v šestnáctce, pokrytí míče a také velkou perspektivu dalšího růstu," vyjmenoval kouč několik důvodů, proč se právě dvacetiletý Fenin dostal do nominace národního „A“ týmu.

Osmnáctičlenná soupiska národního týmu pro duel s Rakouskem se může ještě rozšířit. Český výběr čítá dva brankáře, 5 obránců, 7 záložníků a 4 útočníky.

Česká reprezentace zahájí ve Vídni svou novou sezonu 22. září přípravným utkáním s Rakouskem na klíčové kvalifikační boje o postup na EURO 2008.

Nominace na mezistátní utkání s Rakouskem:
Brankáři: Jaromír Blažek (1. FC Norimberk, 12 zápasů/0 branek), Petr Čech (Chelsea, 52/0).
Obránci: Zdeněk Grygera (Juventus, 49/1), Radoslav Kováč (Spartak Moskva, 15/1), David Rozehnal (Newcastle, 35/0), Tomáš Ujfaluši (Fiorentina, 60/2), Tomáš Zápotočný (Udine, 3/0).
Záložníci: Tomáš Galásek (Norimberk, 57/1), David Jarolím (Hamburk, 10/1), Karel Piták (Salcburk, 2/0), Jan Polák (Anderlecht, 30/6), Jaroslav Plašil (Monako, 27/1), Tomáš Rosický (Arsenal, 65/17), Tomáš Sivok (Udine, 3/0).
Ăštočníci: Milan Baroš (Lyon, 57/31), Martin Fenin (Teplice, 0/0), Jan Koller (Monako, 78/48), Marek Kulič (Sparta Praha, 6/2).

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články