Zpět na » Synot liga » Fenin zjistil nominaci z teletextu

Synot liga - Fenin zjistil nominaci z teletextu

0

Líbilo se

14.08. - Z teletextu zjistil Martin Fenin nominaci do seniorské reprezentace. Poslední doba mu přijde jako ze snu. To i další věci řekl v rozhovoru pro své stránky martinfenin.cz .

Umíš si sám sebe představit ve společnosti Kollera, Rosického, Galáska?
"Abych řekl pravdu, představit si to ani neumím (úsměv). S nikým se vyloženě neznám, spíš jen z televize. Ale bude to úžasný. Doufám, že na tréninku od nich něco odkoukám, bude strašně zajímavé je sledovat. I kdybych s nimi měl jenom být a nehrát, dá mi to strašně moc."

Kdo ti sdělil nominaci jako první?

"Zjistil jsem to na teletextu, pak mi volal trenér Slovácka Malura. Gratuloval mi ke gólům, že je to dobrý a ať se snažím si formu udržet."

Sám jsi v několika rozhovorech řekl, že si připadáš jak v pohádce. Je to tak?
"Vážně mi přijde, že tak nějak sním. Je toho strašně moc. Ani jsem se tady po MS nerozkoukal, dal tři góly v lize, teď nominace. Hrozně rychlý všechno, až mám pocit, že se mi to možná jenom zdá."

Stal se z tebe velmi sledovaný fotbalista. Máš výtečnou formu, ale zákonitě musí přijít i její pokles. Nemáš z toho strach?
"Je pravda, že o moc lepší to snad ani být už nemůže (úsměv). Ale jestli se mi něco nepovede, tak se nepovede. Já hraji fotbal pořád stejně. Že se mi takhle daří, to je jedině dobře. Znamená to pro mě motivaci, abych svou výkonnost prokazoval dál. Jsem ale soudnej a vím, že taková forma mi nemůže vydržet do konce života. Ale musím makat, abych hrál vždycky co nejlíp."

Více na martinfenin.cz.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/David Kalvas, martinfenin.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články