Zpět na » Synot liga » Přestup Habaie do Sokolova dotažen

Synot liga - Přestup Habaie do Sokolova dotažen

0

Líbilo se

23.08. - Sokolovu se konečně podařilo dotáhnout přestup Michala Habaie ze Slovanu Bratislava. Dvaadvacetiletý Slovák tak může nastoupit v sobotu proti Hlučínu.

Habai již s týmem absolvoval přípravu, ale jeho přestup se stále nedařilo administrativně dořešit. Vše je tedy hotovo po odehrání třetího kola. O slovenského útočníka měly v létě zájem Třinec a HFK Olomouc, ale přestup do těchto celků nakonec nevyšel, a tak se nakonec stěhuje do Sokolova.


Bývalý hráč Slovanu Bratislava má pomoci Baníku pozvednout střeleckou produktivitu . V současné době je na marodce Michal Salák a Sokolov má bez něho se střílením branek evidentní problém. Aktuálně třináctý tým druholigové tabulky má na svém kontě pouze jediný vstřelený gól, který vsítil Vondrášek ve Fulneku. To je po Třinci druhá nejhorší bilance ve druhé lize.


Habai se ve Slovanu Bratislava pral v poslední době pral se zraněními a kvůli nim často nehrál. Spíše než za první tým nastupoval za rezervu. Má ale hojné zkušenosti se slovenskými mládežnickými reprezentacemi.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Baník Sokolov.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články