Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 3. díl

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 3. díl

0

Líbilo se

26.08. - Brankář sokolovského Baníku Josef Kubásek byl u první výhry Sokolova v letošní druholigové sezoně. Baník porazil ambiciozní Hlučín brankou Mliky 1:0.

Ve čtvrtém kole druhé nejvyšší soutěže se opět zrodilo několik zajímavých výsledků. Jako například zápas Jihlavy s Duklou Praha, které skončilo 3:3, Bohemians Praha s Fulnekem 1:% či Sparty Krče se Slováckem 1:1.

Nám los čtvrtého kola určil za soupeře Hlučín.

Po dvaceti minutách obléhání hlučínské branky se nám nepodařilo stále vstřelit úvodní gól. Poté se hra vyrovnala. Závěr první půle se nám však vydařil skvěle. Jiří Mlika ve 43. minutě rozvlnil síť soupeřovy brány a my jsme tak odcházeli do kabin za příznivého stavu.

Druhý poločas byl opět velmi vyrovnaný. Nepodařilo se nám vstřelit uklidňující gól ze dvou vyložených šancí a málem jsme to odnesli v samém závěru utkání. Výsledek jsme však udrželi a vyhráli jsme 1:0, čímž jsme si připsali důležité tři body.

Ve výhru jsme určitě všichni věřili, doufali jsme, že to zvládneme a vyhrajeme a povedlo se nám to. Jsme všichni rádi, protože to bylo těžké utkání. Hlučín je dobré mužstvo a my jsme bodypotřebovali. Teďka nás čeká těžký domácí zápas s Čáslaví.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články